UA
RU

Сильвестр Сталлоне розповів, чому ненавидів Арнольда Шварценеггера

Редагувати переклад

Легенди 1990-х в молодості ненавиділи один одного усім серцем.

Сильвестр Сталлоне розповів, чому ненавидів Арнольда Шварценеггера-Фото 1

До того як Сильвестру Сталлоне та Арнольду Шварценеггеру вдалося побудувати тісну справжню дружбу, вони довгий час були затятими ворогами.

До початку роботи над франшизою «Нестримні» у 2010-х роках актори практично ненавиділи один одного.
«Ми не терпіли однієї думки про те, що нам доводиться бути в одній галактиці разом. Ми справді просто зневажали один одного», — розповів Сталлоне на шоу The Jonathan Ross Show, згадуючи свою кар’єру у 1990-х.
Нещодавно Сталлоне розповів про свою дружбу із Термінатором, додавши, що Шварценеггер «дуже мудрий, любить розмовляти про філософію, що й допомогло йому досягнути успіху».
«Приємно побалакати із людиною, яка досягла всього сама. Ми можемо дуркувати разом, поводитися божевільно — просто сміятися над старими часами. Ми — останні два тиранозаври. Ми — останні двоє м’ясоїдів, і яловичини залишилося зовсім небагато. Тому краще ми насолоджуватимемося компанією один одного».
Сильвестр Сталлоне розповів, чому ненавидів Арнольда Шварценеггера-Фото 2
 
В інтерв’ю для THR Сталлоне також підтвердив чутки, що саме Шварценеггер хитрістю змусив його знятися у фільмі «Стій, або моя мама стрілятиме». Таким чином Залізний Арні хотів заплямувати репутацію Сталлоне.
«Фільм «Стій, або моя мама стрілятиме» повинен був бути справді про жахливу жінку. Натомість вони обрали наймилішу жінку в Голлівуді (Естеллу Гетті), яку насправді хочеться бачити в образі твоєї мами. Це кінець! До того ж я чув, що Шварценеггер хоче зніматися у проєкті, тому я вирішив випередити його. Думаю, що він мене підставив».
Шварценеггер підтвердив слова Сільвестра Сталлоне, та додав, що насправді він дуже радий, що зараз вони більше не зневажають один одного, а навіть підтримують. На шоу The Jonathan Ross Show Сталлоне все ж знайшов, чим відповісти Арні, нагадавши, що він хоча б не знімався у фільмі в ролі вагітного чоловіка. Про провальний «Джуніор» 1994 року, впевнені, й самому Шварценеггеру хотілося б швидше забути.

Статьи по теме