Співачка Доджа Кет виступила у сукні бренду Frolov

З колекції Azucar. 

Американська співачка Доджа Кет (Doja Cat) виступила на YouTube Streamy Awards в образі українського бренду Frolov. Вона виконала пісню Say So, яка вже стала хітом та посіла перше місце в Billboard Hot 100. Для шоу співачка та її стиліст Бретт Алан Нельсон обрали знакову золоту сукню бренду Fireworks з колекції Azucar, яка була представлена на Ukrainian Fashion Week у серпні.

На створення колекції дизайнера Івана Фролова надихнула фотографія, яку він отримав від коханої людини, що подорожувала по Центральній та Південній Америці. На світлині — захід сонця в Гавані. Історично, це явище є символом сили, пристрасті та зверненням до свого особистого «я». Фотографія перейшла на тканину і стала центральним елементом Azucar, який фіксує важливість моменту і вічну красу природи. У жовтні Фролов зняв рекламну кампанію лінії, обличчям якої стала модель Наталія Гоцій.

Нагадаємо, у липні в інтервью для радіо Capital XTRA Доджа Кет розповіла, що перехворіла на коронавірус: «У мене був COVID. Якщо чесно, не знаю, як це сталося, але думаю, що я щось підхопила, коли замовляла їжу через Postmates». Вона також зізналася, що симптоми трималися чотири дні, після чого їй вдалося подолати хворобу.

Читайте також: Кто такая Doja Cat и почему в нее стоит срочно влюбиться

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Читайте также