UA
RU

“Українці, а не ВПО”: співачка Mari Cheba зняла кліп у центрі допомоги переселенцям

Редагувати переклад

Українська співачка Mari Cheba представляє відеокліп на пісню “Реальний світ”. Це головний трек нового альбому співачки під назвою “220V”, який вийшов одночасно з кліпом.

Marie Cheba

Режисерами нового відео стали сама Mari Cheba та її чоловік Андрій Корень, який зараз проходить службу у Збройних Силах України. Відео знімали в Борисполі, в центрі допомоги внутрішньо переміщеним особам. За словами співачки, у пісні “Реальний світ” вона хотіла передати свій досвід як ВПО, адже після початку війни вона кілька місяців жила у Львові і цей період став для неї нелегким емоційно. 

Marie Cheba

“Переїзд із рідного міста, життя у підвішеному стані коли ти не знаєш, куди рухатись, чи повернешся ти додому і чи буде тобі куди повертатися. Не знаєш, яким далі буде твоє життя і чи будеш ти в ньому щасливим усе це викликає відчуття непотрібності, страху, загубленості, самотності. Навіть коли тобі допомагають суспільство і добрі люди — ти все одно не маєш своїх прав і опор, які були в тебе раніше. І це призводить до повного обнулення, коли ти просто бачиш, хто ти є насправді”, говорить Mari Cheba.

Marie Cheba

Саме ці емоції знайшли своє відображення у кліпі “Реальний світ”. У ньому з’являються відвідувачі центра допомоги ВПО, які пережили окупацію і виїхали з деокупованих територій. 

Marie Cheba Реальний світ

“Коли ми знімали, навколо відчувалось сильне напруження і страх, згадує співачка. Страх голоду, страх не отримати допомогу, страх відмови все це було навколо нас. Ми ніби змалювали такий сучасний, соціальний портрет переселенців. Щоб нагадати суспільству, що досі є люди, які потребують нашої постійної допомоги з роботою, з продуктами і речами, та й просто із добрим словом та підтримкою. Для того, щоб ці люди почувались не ВПО, а українцями”. 

Marie Cheba Реальний світ

Героїнями кліпу стали співачка та дівчинка Мирося юна гімнастка, яка у кліпі танцює з гімнастичкою стрічкою та уособлює відчуття дитинства, якого позбулись українські діти через війну. 

Marie Cheba Реальний світ

“Наші діти швидко подорослішали і ніколи не будуть сприймати світ як раніше. Наш діалог із Миросею в кліпі це наче той простір творчості, який об’єднує дитинство і дорослість. Кожен українець і дитина, і дорослий зараз травмований війною. Але кожен українець зараз творець, бо він творить нову реальність”, каже Mari Cheba.

Marie Cheba Реальний світ

Альбом “220V”, який побачив світ разом із кліпом, створювався під час повномасштабної війни в Україні, тож є автобіографічним для багатьох українців.

Marie Cheba Реальний світ

“У цей непростий час альбом зарядив мене на мої особисті трансформації, став своєрідною підключкою до музичної енергії, каже Mari Cheba. Адже музика це найголовніше в моєму житті. Те, що я роблю, і те, що люблю. Власне, з цим і пов’язана назва альбому “220V” бо це заряд на особисті переживання, підключення тебе до джерела енергії і творчості”. 

Marie Cheba Реальний світ

У рамках серії відео до виходу альбому вже вийшли два лайви від Mari Cheba на пісні “Місце сили” та “Лотоси”. 

Кліп “Реальний світ”:

Лайв відео на трек “Лотоси”:

 

Лайв на трек «Місце сили»