UA
RU

Стівен Спілберг з дружиною пожертвували 1 мільйон доларів на підтримку України

Стівен Спілберг і Кейт Кепшоу пожертвували 1 мільйон доларів на підтримку Україні у війні з росією.
Стівен Спілберг

Фото: uk.wikipedia.org / CC BY-SA 3.0

Американський режисер Стівен Спілберг і його дружина актриса Кейт Кепшоу через свій благодійний фонд Hearthland Foundation перерахували гроші на підтримку України у війні з рф. Зокрема, організаціям, які допопмагають у евакуації українців — Польському Червоному Хресту, Польській гуманітарній акції, World Central Kitchen, Єврейському товариству допомоги іммігрантам та Фонду термінових дій.

Після того, як внаслідок нападу росії на Україну понад мільйон біженців стали вимушеними переселенцями, голлівудські важкоатлети взяли на себе зобов’язання зі збирання коштів та підвищення обізнаності, щоб допомогти нужденним.

На початку березня Міла Куніс, яка народилася в Україні, та її чоловік Ештон Катчер запустили кампанію GoFundMe зі збору $30 млн, які підуть на допомогу українським сім’ям. Олівія Колман, Бьюзі Філіппс та інші звернулися до Cameo, популярної платформи для обміну відео, пообіцявши пожертвувати частину своїх доходів на благодійність.

Російський феміністський панк-гурт Pussy Riot, який виступає проти кремля і президента володимира путіна, використав свою фанбазу для підтримки України, зібравши понад $7 млн через NFT.

Інформація: variety.com

Статьи по теме