UA
RU

Свято на двох: Джессіка Біл та Джастін Тімберлейк повторили шлюбні обітниці

Редагувати переклад

Джессіці Біл та Джастіну Тімберлейку практично довелося скасувати повторну весільну церемонію в Італії. Проте вона відбулася, і була неймовірно зворушливою.

Свято на двох: Джессіка Біл та Джастін Тімберлейк повторили шлюбні обітниці-Фото 1

Минулого місяця акторка відсвяткувала 10 років у шлюбі із чоловіком — співаком Джастіном Тімберлейком. В день ювілею пара розповіла прихильникам правду про те, що влітку вони вирішили повторити шлюбні обітниці на приватній церемонії в Італії. 40-річна Біл пояснила, що хоча звучить це доволі пафосно, насправді подія була неймовірно інтимною.
«Це було дуже інтимно. Церемонія була дуже маленькою, ми запросили лише кількох друзів, і нам ледве вдалося все організувати. Ми майже скасували івент. Ми подумали, що це дуже безглуздо, але все ж дуже зворушливо. Тож врешті-решт ми організували подію, і вийшло дуже мило».
Свято на двох: Джессіка Біл та Джастін Тімберлейк повторили шлюбні обітниці-Фото 2
Щодо того, як це насправді бути одруженою з Джастіном Тімберлейком після майже десятиліття.
«Це відчуття повної безпеки та разом із тим розуміння іншої людини. Нам дуже цікаво досліджувати світ разом, пізнавати нові речі. Як пара, але також і як дві індивідуальності. Постійно потрібно працювати над тим, аби почуття були свіжими. Джастін постійно говорить про те, що ми повинні ходити на побачення. І він абсолютно правий».
Біл, у якої в шлюбі із Тімберлейком з’явилося двоє дітей — 2-річний Фінеас та 7-річний Сілас, опублікувала в Instagram минулого місяця серію фотографій, аби відсвяткувати ювілей разом із фанами.
 
Свято на двох: Джессіка Біл та Джастін Тімберлейк повторили шлюбні обітниці-Фото 3
«Бути твоєю жінкою — пригода усього життя. Я люблю тебе», — написала акторка.
Своєю чергою 41-річний Тімберлейк також розмістив пост присвячений своїй другій половинці. «10 років недостатньо. Ти робиш мене кращим чоловіком та батьком кожного дня. Я так сильно люблю тебе, прекрасна істото».

Статьи по теме