UA
  RU

  The HARDKISS і MONATIK представляють пісню і відео «Кобра» — історію про небезпечні зв’язки

  Нова колаборація двух українських музичних легенд.
  
  The HARDKISS і MONATIK представляють пісню і відео «Кобра» — історію про небезпечні зв’язки-Фото 1

  Близько двох років ми мріяли й обговорювали разом із Дімою можливу колаборацію. А написати пісню про змію я мріяла ще більше — напевно, всі дев’ять років існування гурту. Цей образ мене дуже надихає, — розповідає Юлія Саніна. — Коли «Кобра» таки написалася — відразу зрозуміла, що Діма з його неймовірним тембром відмінно прозвучить тут. Кобра — яка ж вона красива та небезпечна водночас. Красивий і граціозний танець цієї змії я порівняла з танцем кохання. І цей танець точно не на життя, а на смерть. «Кобра танцює на ножах» — вона настільки небезпечна, ти чудово знаєш про це, але ти не можеш відвести погляд, ти вже став жертвою. Це кохання, у якому ти втрачаєш контроль над собою і стаєш таким уразливим.


  The HARDKISS і MONATIK представляють пісню і відео «Кобра» — історію про небезпечні зв’язки-Фото 2

  Читай также: Редкие кадры: Джиджи Хадид растрогала мир “беременной” фотосессией


  У кліпі, режисером якого виступив креативний продюсер і музикант The HARDKISS Валерій Бебко, отруйна змія зображена буквально — вона повзе за MONATIK і проникає разом із ним у творчу лабораторію The HARDKISS. Це місце для музики, максимально секретне та безпечне. «Можливо, MONATIK і є тією самою коброю. Такий «знайомий незнайомець». Друг, якого ти так любиш і якому довіряєш… Є й інші прочитання історії, але всі вони збігаються до одного — всіх нас ваблять і заводять небезпечні зв’язки. Ми не приховуємо своїх фантазій, сміливо втілюємо їх у життя», — розповідає Вал.

  The HARDKISS і MONATIK представляють пісню і відео «Кобра» — історію про небезпечні зв’язки-Фото 3

  Пісня «Кобра» увійде в новий альбом The HARDKISS, реліз якого запланований на весну 2021 року. А 29 травня гурт відзначить своє десятиліття грандіозним шоу «Десять» на НСК «Олімпійський» у Києві.


  Квитки > thehardkiss.com

  Статьи по теме