UA
  RU

  У Києві відбулася прем’єра фільму «Носоріг» Олега Сенцова

  Кримінальна драма Олега Сенцова «Носоріг» виходить в український кінотеатральний прокат 17 лютого. Напередодні, у київському Будинку кіно відбулася гучна прем’єра за участі знімальної групи стрічки. 

  Вакарчук


  У Києві відбулася прем’єра фільму «Носоріг» Олега Сенцова-Фото 2

  Порошенко


  У Києві відбулася прем’єра фільму «Носоріг» Олега Сенцова-Фото 4

  «Носоріг» є другою  повнометражною роботою українського режисера Олега Сенцова. Світова прем’єра фільму відбулася на 78-му Венеційському кінофестивалі в офіційній конкурсній програмі «Горизонти», українська – цієї осені на Київському тижні критики.  Стрічка Сенцова була визнана найкращою на Стокгольмському міжнародному кінофестивалі, а права на онлайн-прем’єру придбав стрімінговий сервіс Netflix.

  Історія фільму заснована на реальних подіях 90-х в Україні. Головний герой на прізвисько Носоріг потрапляє до кримінального світу і починає свій кривавий шлях, який приведе його зовсім не туди, куди він очікував.


  Филимонов Нищую

  Кольченко Сенцов

  У Києві відбулася прем’єра фільму «Носоріг» Олега Сенцова-Фото 7  У Києві відбулася прем’єра фільму «Носоріг» Олега Сенцова-Фото 8

  У Києві відбулася прем’єра фільму «Носоріг» Олега Сенцова-Фото 9


  Зйомки «Носорога» проходили в Кривому Розі, Львові та Києві й завершилися в грудні 2020 року. Фільм створений у копродукції України, Польщі та Німеччини. Українську сторону виробництва представляють продюсер Денис Іванов («Артхаус Трафік») та Олег Сенцов («Край Кінема»). Польські співпродюсери – Даріуш Яблонський, Віолетта Камінська, Ізабела Войчік (Apple Film Production), німецькі – Хайно Декерт, Тіна Бьорнер (Ma.ja.de. Fiction). Міжнародний дистриб’ютор стрічки –  компанія WestEnd Films. 

  Ющенко

  Татаренко Гусев


  Супрун

  Малая Греков

  Макаров

  Створення фільму підтримано Міністерством культури та інформаційної політики України, Державним агентством України з питань кіно, фондом підтримки спільного кіновиробництва та прокату кінематографічних та аудіовізуальних робіт EURIMAGES, Польським кіноінститутом, німецьким кінофондом Medienboard Berlin-Brandenburg. 

  У широкий український прокат «Носоріг» вийде 17 лютого 2022 року.

  Фотограграфії: Анастасія Телікова, Сергій Хандусенко, Артем Галкін

  Читайте також: SMALL TALK: КІНОРЕЖИСЕР ОЛЕГ СЕНЦОВ ПРО СВІЙ НОВИЙ ФІЛЬМ «НОСОРІГ»

  Статьи по теме