UA
RU

5 молодих українських діячів із сфери шоу-бізнесу, про яких варто знати більше

Редагувати переклад
Українські співачки, дизайнери, кліпмейкери та режисери, яким ще немає 30, але про яких варто знати більше. 

Forbes щорічно обирає найкращих акторів, науковців, дизайнерів, музикантів, блогерів віком до 30 років, які уже встигли себе зарекомендувати та прославитися на весь світ. В Україні існує аналогічна премія від англомовного видання Kyiv Post, заснована у 2016 році.

Головне завдання Top 30 Under 30 — відзначити потенціал молоді, яка уже досягла значних висот у певній сфері та надихнути на це інших.   

Читайте також: 5 молодых украинских групп и артистов, о которых стоит знать больше

 

Наріман Алієв, 26 років

5 молодих українських діячів із сфери шоу-бізнесу, про яких варто знати більше-Фото 1

Режисер

Кримськотатарський режисер Наріман Алієв дебютував у повному метрі із фільмом «Додому». Спершу картину показали на Каннському кінофестивалі, а потім вона продовжила подорож Європою. Дійшло до того, що «Додому» потрапив у лонг-лист номінантів на премію «Оскар». 

Історія розповідає про сім’ю мусульманина Мустафи, який втратив старшого сина на війні, про довгий шлях додому та вірність своїм традиціям. 

 

Юрій Двіжон, 26 років

5 молодих українських діячів із сфери шоу-бізнесу, про яких варто знати більше-Фото 2

@dvizhon

Кліпмейкер

26-річний кліпмейкер Юрій Двіжон зняв десятки відео українським музикантам. У його доробку роботи для Pianoboy, Ірини Білик, Христини Соловій та багатьох інших. Окрім цього Юрій активно виступає за права ЛГБТ-спільноти в Україні та випустив документальні фільми про українських емігрантів у США, які були вимушені покинути Батьківщину. 

Читайте також: 20 самых интересных Instagram-блогеров Украины

 

Іван Фролов, 26 років

5 молодих українських діячів із сфери шоу-бізнесу, про яких варто знати більше-Фото 3

@ivfrolov

Дизайнер

У свої 26 Іван Фролов встиг стати не тільки одним із найвпізнаваніших українських дизайнерів, а й підкорити іноземний ринок. Одяг бренду FROLOV одягали перша леді України Олена Зеленська, Джамала для виступу на Євробаченні, Ґвен Cефані, Ріта Ора. Кожного сезону Іван Фролов стає учасником Ukrainian Fashion Week та творцем одних із найепатажніших постановок. 

 

Альона Савраненко (Alyona Alyona), 28 років

5 молодих українських діячів із сфери шоу-бізнесу, про яких варто знати більше-Фото 4

@alyona.alyona.official

Реп-виконавиця

За короткий термін, всього лиш трохи більше року, Альона Савраненко із виховательки у дитсадку перекваліфікувалася у реп-виконавицю. Більше того, вона стала однією із перших на теренах нашої країни дівчиною, яка виконує хіп-хоп. Про Альону написали десятки іноземних ЗМІ, у тому числі The New York Times. Також співачка активно говорить на соціальні теми, наприклад, про булінг, та проводить лекції про важливість еко-свідомості.  

Читайте також: 5 молодых украинских групп и артистов, о которых стоит знать больше

 

Аліна Паш, 26 років

5 молодих українських діячів із сфери шоу-бізнесу, про яких варто знати більше-Фото 5

@alinapash

Співачка

Аліна Паш — колега по цеху Альони Савраненко і ще одна виконавиця, яка співає хіп-хоп. У своїй музиці вона піднімає соціальні теми та не забуває про закарпатський колорит. Він відчувається як у звучанні, так і у деталях її образу. 

Статьи по теме