UA
RU

Vakula анонсував альбом за участю Івана Дорна, MONATIK, Jamala та Sunsay

Редагувати переклад
Український музикант Vakula анонсував альбом за участю друзів: Івана Дорна, MONATIK, Jamala, Sunsay та багатьох інших

Vakula анонсував альбом за участю Івана Дорна, MONATIK, Jamala та Sunsay-Фото 1

Музикант та саунд-продюсер Михайло Вітюк (він же Vakula) ще в середині нульових став чи не першим українським артистом, що домігся світового визнання. Через десятки релізів на провідних європейських лейблах він прийшов до великого успіху: гастролі від Токіо до Нью-Йорка, виступ на Boiler Room, підкасти для Resident Advisor, регулярні попадання в чарти вінілових магазинів.

Закритий від преси й української музичної індустрії в цілому, з недавніх пір Vakula став все більше заглиблюватись в те, що відбувається на локальній сцені. Першою ластівкою став успішний дует з Іваном Дорном. Сингли «Во сне» та «Опомнись» в 2018 році наробили чимало шуму. Два роки по тому вони зустрічаються знову. Але цього разу міняються ролями: тепер Іван запрошений гість в альбомі Vakula.

Їхній новий сингл «Давай попробуем» — це погляд через замкову щілину в новий світ Vakula, який він вибудував у своїй дивовижній студії в Конотопі. Тут безліч різних музичних фарб: вальяжний фанк, олдскул хіп-хоп — скретчі, семпли та чіпкі біти, чуттєвий соул від запрошених вокалістів і багатство живої музики — струнні, духові, гітари.

Vakula анонсував альбом за участю Івана Дорна, MONATIK, Jamala та Sunsay-Фото 2

Ще два роки тому ми з Ванею хотіли записати хіп-хоп альбом, але в результаті створили лише один трек, про який на деякий час забули. Так сталося, що вперше він буде виданий тільки на релізі Vakula & Friends,

— розповідає сам музикант.

Новий альбом Vakula отримав назву «Вне времени». Це 13 пісень, які існують поза трендами й тенденціями моди. 

У роботі над альбомом взяли участь багато відомих музикантів. Серед них учасники гурту кАчевники — MC Fame, DenDaFunk та Sunsay (також відомий за гуртом 5’Nizza), Jamala, MONATIK, репери Fuze, J Scope, OCRAN і багато інших.

Статьи по теме