Блискуча Оля Полякова — це не лише улюблена всіма співачка та “королева ночі” українського шоу-бізнесу, а й щаслива дружина та мудра мама двох красунь-дочок. ”. Ми обговорили з Олею, чого в її житті більше — подарунків долі чи наполегливої праці?
Оля, тема нашого грудневого номера “Знаки долі”. Скажіть, чи бувало, що вам доля щось підказувала чи від чогось застерігала?
Я абсолютно впевнена, що доля людини — у її власних руках. Не вважаю, що кожному кимось накреслено якийсь сценарій, ми самі пишемо свою історію. Тому не знаки нам показують, що щось станеться, а ми формуємо своє майбутнє. У людей, які навчилися працювати зі своїми бажаннями, які вміють концентруватися на цілі, візуалізації своєї прекрасної мрії, це добре виходить. Тобто, твоє бажання формує твоє майбутнє.
А був випадок, коли ви могли б сказати: Так, це доля!
Я не вірю у долю. Взагалі, це позиція слабкого говорити: «Ось я нічого не можу, на все воля Божа». Так, абсолютно точно, на все воля Божа, я в жодному разі не хочу сказати, що нами не керує Всесвіт. Але ж ми працюємо разом! Ось на ту саму ситуацію ми можемо подивитися з двох боків: є пісня “Шльопання”, яка зробила Олю Полякову суперзіркою. До цього була якась артистка Оля Полякова, яка незрозуміло, що співала, а після цієї пісні Оля Полякова стала виконавицею хіта “Шльопання”, а потім і багатьох інших чудових хітів. Так ось уперше я відмовилася від цієї пісні. А коли вдруге мені її мій продюсер Михайло Ясинський приніс, я її взяла та заспівала. Ось ця пісня стала доленосною! Але ж ви розумієте, що я могла від неї відмовитися і вдруге, і нічого не сталося б. Не знаю, чи це була доля чи вибір людини, але те, що ця пісня є в моєму випадку доленосною, це абсолютна правда.
Чи є у вашій сім’ї якась доленосна історія?
Швидше, не історія, а ось таке життєве спостереження. У моїй сім’ї дуже гарні жінки. У мене є фотографії моїх прапрабабусь, бабусь – вони красуні! І на мою лінію в сім’ї у всіх народжуються дівчатка. У мене дві дочки, у моєї бабусі є сестри, і всі доньки, і ці доньки теж дочки. І все великоокі, довгоногі, всі породисті дуже. Не знаю, чи це доленосно, але передається ця краса з покоління в покоління, за що, звичайно, генам моїх прапрабабусь я вдячна.
Ви виступаєте перед величезною аудиторією. Чи є якийсь талісман чи ритуал перед виходом на сцену?
Я вірю лише у власну силу. Якщо ти не віриш, що тебе можуть наврочити, що на тебе можуть вплинути якісь енергії, якщо не впускаєш це у своє життя, то тебе абсолютно це не торкнеться. Знаю, багато зірок носять амулети, хтось має свої мольфари, але я нічого цього не роблю, бо я в це не вірю!
Як ставитеся до ворожок, екстрасенсів, астрологів?
Жахливо ставлюся! Вважаю програму для екстрасенсів аферистичною організацією. Це все неправда, там просто працюють із психологією. Людям потрібна якась віра і опора, і якщо вони не знаходять сили та віри в собі, то хтось іде до церкви, а хтось починає вірити у всяку дурницю. Ось я зовсім не піддаюся гіпнозу. Не знаю як на інших, а на мене він не діє.
Коли у ваше коло потрапляє нова людина, що допомагає скласти про неї думку – інформація чи інтуїція?
Звісно, інформація. Людина або дурень, або зла, або прекрасна, розумна, чудова і ерудована. Але й інтуїцією я не зневажаю. Буває, тобі одразу людина не сподобалася, а через час виникають дружні стосунки і ти зачаровуєшся ним, а потім, коли розчаровуєшся, згадуєш своє перше враження і думаєш: “Ну я ж бачила все це від початку, але
під впливом харизми якось піддалася … Хоча перше враження зазвичай безпомилкове. Оце вже інтуїція була.
Зараз такий час, що легко впасти духом. Що допомагає вам триматись на позитиві?
Мудра фраза царя Соломона: “Все минає, і це минеться”. Все погане колись закінчиться. Якщо подивитися на своє життя, згадати, з чого ти починав, і подивитися, куди прийшов, побачиш, що життя завжди змінюється на краще, а отже, так продовжуватиметься й у майбутньому. І це дуже надихає!
Дивлячись на вас, не віриться, що ви хоч колись плакали — така ви сильна та надихаюча…
На жаль, стаючи сильними, люди втрачають допомогу навіть тих, хто раніше їх підтримував, тому це палиця з двома кінцями. Класно, коли ти дужий, це правда. Тобі ніхто не потрібен, ти з усім упораєшся, але, з іншого боку, коли хочеш побути маленькою дівчинкою, тобі вже ніхто не вірить. Тому, побувавши і маленькою дівчинкою, і сильною дорослою жінкою, я б радила жінкам ці ролі чергувати. Бо інакше потім, коли сильній жінці справді знадобиться допомога, ніхто не повірить, що вона їй потрібна.
Наші читачки скаржаться, що багато зникло з їхнього життя — подорожі, шопінг, посиденьки в кафе… Чим, на вашу думку, можна замінити втрачені радості?
Можна збиратися вдома. Ми нещодавно обговорювали з друзями, що свого часу пішла епоха квартирників, коли будинки святкували усі — від дня народження до весілля. І було весело! З появою сучасних можливостей пішли ці класні домашні посиденьки, ми перестали збиратися біля будинку біля каміна або біля вогню у дворі. Люди перестали просто ходити в гості один до одного. Зараз якраз чудовий час відродити цю традицію.
Як змусити себе працювати, коли нема ні сил, ні настрою?
Бачити мету, не бачити перешкод! Тільки так! Обов’язково потрібно ставити собі за мету. Чому ти займаєшся цією справою? Лише через зарплату? Звичайно, гроші сьогодні хороша мотивація, але недостатня для того, щоб подолати депресію. Коли депресія — нічого не хочеш, навіть грошей, а ось високі цілі та мрії здатні підняти людину з дивана, витягти з депресії.
Ви часто публікуєте в Інстаграмі розповіді про своє господарство: кури, кози, вівці, город… А чоловіка вам вдалося захопити таким проведенням часу?
Ні, він виріс у Києві, дитя асфальту, йому це чуже. Я часто гостювала у бабусі під Києвом, ходила з нею на город, але вона ніколи не змушувала мене працювати. Поки вона збирала картоплю, я сиділа на заході сонця над урвищем, вітер роздував моє волосся, і я співала свої пісні пташиною мовою, мріючи, що знімаюся в кліпі.
Читай також: Вибираємо універсальне базове пальто за прикладом Кеті Холмс
Ви якось згадували, що ваш чоловік захоплювався полюванням. А зараз як він любить проводити час?
Він любить верхову їзду. Маша в три роки захотіла конячку, і тато так намагався догодити дочці, що купив конячку. А оскільки нам довелося збудувати стайню, то довелося купити і коня. Спочатку ми купили одного, потім другого, третього, але ж їх треба об’їжджати! І ось 15 років тому чоловік сів у сідло і тепер щоранку з 6 до 9 займається верховою їздою. Потім плаває в затоці і робить це з березня по листопад. І після цього він свіженький, як огірок, приходить на сніданок. На полювання я його не пускаю. Подарувала йому минулого дня народження екіпірування для підводного полювання, але він досі не скористався подарунком.
Машу можна назвати популярним блогером: має майже 160 тисяч передплатників в інстаграмі. Вона вже визначилася, хто хоче бути?
Маша абсолютно точно хоче займатися чимось, де її буде видно. Тобто бути акторкою чи співачкою. Вона ще не визначилася, але вже встигла зібрати рок-гурт! Сама – я абсолютно нічого не знала про це. Маша вже дуже непогано грає на електрогітарі, ще в неї є акустична гітара. Грає по чотири години на добу, а у своєму гурті вона ще й співає, і пише слова та музику. Вони вже записали п’ять треків, але мені нічого не показують, навіть не можу оцінити. Пообіцяла показати тільки коли запише все. А ще змусила тата зробити їй репетиційну базу. Навіть у мене немає власної репетиційної бази! Я беру музикантів та їду займатися на орендовану, а їй потрібна своя. На що чоловік мені сказав: Я тобі допоміг, у тебе все добре? Тепер своїй дочці допоможу!
Аліса наздоганяє сестру за популярністю: має майже 9 тисяч передплатників в інстаграмі. Чим вона захоплюється?
Аліса знімає TikTok під ником @warior_warm/Бійцівський черв’як. Вона там викладає дуже смішні відео, але, оскільки її обліковий запис під псевдонімом, у неї мало поки що передплатників. Також Аліса навчається у класичній музичній школі з фортепіано та займається вокалом з музикантом Ділей (Едуард Приступа). У наших музичних школах, на жаль, не вчать музикантів, у нас виховують людей, які вміють стерпно читати з аркуша, та, крім читання цих нот, вони більше нічого не вміють робити. За кордоном вчать імпровізувати, акомпанувати собі, грати на різних інструментах, у них немає такого, що ти приходиш тільки на фортепіано — і все. Ось моя Аліса з Ділею займається уроками музики: вона грає на укулелі, вона співає, вона собі акомпанує, при цьому співає вже свої пісні, вміє імпровізувати. Це дуже круто, мені дуже подобається, і це зовсім інакше, ніж у класичній музичній школі.
Читай також: Ксенія Мішина стала обличчям нової лінійки парфумів TTA від Avon
Як ви ставитеся до того, що діти зараз рано освоюють соцмережі? Як вважаєте, в чому нове покоління буде сильніше, а в чому слабше покоління своїх батьків?
Ні в чому вони слабші не будуть. Як показує досвід, ми розумніші за наших батьків, наші батьки — розумніші за своїх. Це еволюція. Можливо, вони будуть менш начитані, але будуть якісь інші навички. Напевно, вони якось інакше сприйматимуть інформацію. Я свого часу дуже любила читати і вважала це крутим релаксом, але зараз я не можу сконцентруватися на читанні. Краще чи гірше це, поки що не знаю, але кількість навичок у сучасної людини набагато більша.
Обидві доньки дорослішали саме тоді, коли ви багато їздили з концертами. Чи вдалося не втратити душевний зв’язок?
Не знаю, чи я її не втратила… У мене виникає це питання з Машею. Мені здавалося, що ми добре пройшли перехідний період, але виявилося, що перехідний період у неї тільки-но почався. Я, звичайно, шокований тим, що вона не розлучається з телефоном, але, з іншого боку, я така ж. Мені з нею важко буває, але ми з Машею любимо одне одного, і це рятує ситуацію. Я завжди своїм дітям говорю: “Що б ви не наробили, який би кошмар не трапився у вашому житті, ви повинні прийти додому, вдома вас ніколи ніхто не засудить, вдома вас зрозуміють і захистять”.
Фото: прес-служба Олі Полякової