Вийшов перший трейлер продовження «Джокера» з Хоакіном Феніксом та Леді Гагою

Продовження "Джокера", як повідомлялося раніше, стане мюзіклом. Головну роль у фільмі виконав актор Хоакін Фенікс, який зіграв Джокера у першому фільмі. Також у картині з'являється співачка та актриса Леді Гага — у ролі Харлі Квінн, коханої Джокера, його помічниці та співучасника злочинів.
Вийшов перший трейлер продовження «Джокера» з Хоакіном Феніксом та Леді Гагою-Фото 1

Кадр з фільму

Сюжет фільму тримається в таємниці. Відомо, що події відбуватимуться в психіатричній лікарні містичного Готема. Головний герой — божевільний злочинець Артур Флек, який взяв собі прізвисько «Джокер», знаходиться в лікарні після вбивства телеведучого у прямому ефірі. В лікарні Джокер знайомиться із лікарем Харлін Квінзел, й вони закохуються один в одного. Харлін допомагає втекти коханому, їх переслідує місцевий прокурор.

Оригінальна назва фільму «Folie à Deux» походть від відомого медичного терміну, який означає психічний розлад. Воно вражає двох чи більше людей, які живуть в одній родині.

Читайте також: «У НЕВДАХ ЗАВЖДИ БІЛЬШЕ ШАНСІВ НА УСПІХ!»: ЕКСКЛЮЗИВНЕ ІНТЕРВ’Ю ДЕВА ПАТЕЛЯ НАПЕРЕДОДНІ ПРЕМ’ЄРИ ЕКШЕНУ “МАНКІМЕН” 

Статьи по теме