UA
RU

«Я ще жива»: Брітні Спірс відповіла на чутки про задум байопику про себе

Редагувати переклад

Брітні Спірс ще не готова побачити історію свого життя на великих екранах. Нехай навіть і грати її буде ікона молодого покоління — Міллі Боббі Браун.

«Я ще жива»: Брітні Спірс відповіла на чутки про задум байопику про себе-Фото 1

Якщо зірка «Дивних див» та «Еноли Холмс» й сподівається колись виконати роль поплегенди, доведеться робити це без благословіння головної героїні історії. На наступний день, як Міллі Боббі Браун висловила бажання колись у майбутньому, а може вже й доволі скоро, зіграти Брітні Спірс, сама співачка закрила тему потенційного байопіку у своєму Instagram.

«Я чула, що люди хотіли б зробити фільми про моє життя. Агов, я ще жива», — написала співачка у пості.
Хоча Спірс й не стала говорити напряму до Міллі Боббі Браун, всі, хто слідкують за життям обох зірок, зрозуміли, що саме мала на увазі авторка синглу «Hold Me Closer».
 
Нагадаємо, що нещодавно Міллі Боббі Браун з’явилася в шоу The Drew Barrymore Show, де й поділилася із ведучою своїми найпотаємнішими кар’єрними бажаннями.
«Я хочу грати реальну особистість, і для мене це — Брітні. Брітні Спірс, я маю на увазі. Перш за все, я вважаю, що її історія резонує з моєю», — розповіла 18-річка Браун ведучій — Дрю Беррімор. «Я виросла під прицілом камер, та я завжди дивилася її відео, інтерв’ю, коли вона була зовсім молодою. Те ж саме відбувається і зі мною. Я бачу її гру слів, та я не знаю її, але коли дивлюся на фото Брітні, відчуваю, що можу розповісти її та тільки її історію правильно».
«Я ще жива»: Брітні Спірс відповіла на чутки про задум байопику про себе-Фото 2
 
Байопіки про живих музикантів — все ж доволі поширений випадок. Так, глядачі вже побачили «Рокетмена» про легендарного Елтона Джона, біографічний фільм про Тіну Тернер, «Любов і милосердя» про Браяна Вілсона та інші — усі вони були випущені ще за життя головних персонажів.
 
Нагадуємо, що Брітні Спірс та Елтон Джон об’єдналися в серпні для запису синглу «Hold Me Closer». Пісня стала першим творчим набутком поплегенди за останні шість років. Трек, який базується на класичній пісні Джона «Tiny Dancer», посів 6 місце в Billboard Hot 100.
 
Браун була обрана до касту «Дивних див», коли їй було 12 років, і вона як і сама Брітні Спірс прожила підліткові роки, постійно перебуваючи під наглядом папараці. Нещодавно юна акторка спробувала себе у новому амплуа. Так, вона стала ще й продюсером історії про Енолу Холмс, другий том якої вийшов на Netflix на початку листопада.

Статьи по теме