UA
RU

«Як і ви, я з жахом  спостерігав за трагічними подіями в Україні», — Річард Гір закликав допомогти українцям

Редагувати переклад
Актор та активіст Річарг Гір закликав доєднатися до CARE's Ukraine Crisis Fund, який піклується та надає допомогу українським біженцям.

Річард Гір

Актор та активіст Річарг Гір зробив відеозвернення, яке викладено на офіційній сторінці в Інстаграм-аккаунті благодійної організації CARE (велике міжнародне гуманітарне агентство, що надає надзвичайні заходи та довгострокові проекти міжнародного розвитку) — @careorg. В ньому він закликає доєднатися до фонду CARE’s Ukraine Crisis Fund, який піклується та надає допомогу українським біженцям.

«Як і ви всі, я з жахом спостерігав за тим, як розгортаються трагічні події в Україні. Жінки, діти, маленькі хлопчики та дівчатка, люди поважного віку змушені тікати від війни. Страх, голод, холод, поневіряння в пошуках безпеки та допомоги… Щоб висловити свою солідарніть з народом України, та запевнити, що вони не покинути на произволяще одни на один з проблемами, я доєднався до Care Crisis Ukrainian Fund. Фонд надає допомогу, якої наразі потребують українці прямо зараз. Я сподіваюсь, ви доєднаєтесь до нас», — сказав актор у відеозверненні.

Статьи по теме