UA
RU

Замість подарунків пожертва Україні: як проходило весілля Брукліна Бекхема і Ніколи Пельтц

Редагувати переклад

Молодята попросили своїх гостей зробити благодійний внесок у фонд підтримки українців.

На цих вихідних, 9 квітня, у величезному маєтку в Палм-Біч у Флориді пройшло грандіозне весілля двох знаменитостей. Свій будинок люб’язно їм надав батько нареченої.

Замість подарунків пожертва Україні: як проходило весілля Брукліна Бекхема і Ніколи Пельтц-Фото 1

Вже давно ми обговорювали план весілля Брукліна Бекхема та Ніколь Пельтц. На минулих вихідних пара офіційно стала сім‘єю. На своє свято молодята запросили близько 500 гостей, серед яких було багато знаменитостей. Так, привітати старшого сила Вікторії та Девіда, прийшла Єва Лонгорія, Гордон Рамзі з дружиною, сестри Вільямс та інші.

Як стало відомо, Ніколь змінила кілька суконь за вечір і однією з них була від Valentino. Основна сукня була класичного білого кольору з довгим шлейфом та такої довжини мереживною фатою. У нареченого був смокінг від модного дому Dior Men.

Замість подарунків пожертва Україні: як проходило весілля Брукліна Бекхема і Ніколи Пельтц-Фото 2

Замість подарунків пожертва Україні: як проходило весілля Брукліна Бекхема і Ніколи Пельтц-Фото 3

Читайте також:
БРІТНІ СПІРС ВАГІТНА: ОФІЦІЙНА ЗАЯВА СПІВАЧКИ

Молодята вирішили, що їм не потрібні весільні подарунки і замість цього попросили своїх гостей зробити благодійну пожертву в фонд Care, який допомагає українцям, які тікають від війни на рідній землі. Скільки вдалося зібрати, поки невідомо, але це надзвичайно приємний жест з боку молодої сім’ї. Дякуємо вам за підтримку! 

Статьи по теме