UA
RU

Зірка «Білого лотосу» Тео Джеймс про одноманітні ролі

Редагувати переклад

Тео Джеймс широкому колу глядачів відомий виключно за головною роллю у франшизі «Дивергент». Більш розбірливі кіномани знають його як мандрівника у часі із серіалу «Дружина мандрівника у часі». А справжні кіноманіяки пам’ятають його насамперед за епізодичною появою у «Абатстві Даунтон». Проте сам актор вважає, що його найуспішніша поява у кіно на довгий час загнала його у глухий кут безглуздих та одноманітних образів.

Зірка «Білого лотосу» Тео Джеймс про одноманітні ролі-Фото 1

37-річна зірка «Білого Лотосу» вперше зіграв Тобіаса у «Дивергенті» 2014 році, виступивши противником та одночасно любовним інтересом головної героїні у виконанні Шейлін Вудлі. Наступні два роки він присвятив усього себе цій історії, з’явившись у продовженнях: «Інсургент» та «Аллегіант». В інтерв’ю для Vanity Fair актор зізнався, що після цього його роками брали лише на подібні одноманітні ролі.
«Тебе обирають на певні ролі, ти підписуєш контракт, і довгий проміжок часу тебе бачать лише у цьому образі. Тобі потрібно насправді сильно постаратися, аби вибратися із цього зачарованого кола. Усі актори мали схожі проблеми, і я не є виключенням. Я відчував, що не можу вільно звернутися до режисерів, з якими хотів працювати. Ти застряг у схожих образах, і вони насправді є дуже нудними».
Зірка «Білого лотосу» Тео Джеймс про одноманітні ролі-Фото 2
 
Не важко прослідити тенденцію, що більшість режисерів вбачали у Тео Джеймсі лише хлопця, який може грати у псевдо науково-фантастичних проєктах. Так, у 2012 році він з’явився у трилері «Інший світ: Пробудження», а у 2016 році — у продовженні історії «Інший світ: Кровна помста». Проте, нарешті актор отримав роль усього свого життя, зігравши яскравий образ у серіалі НВО «Білий лотос».
 
У 2020 році британський актор в інтерв’ю для Evening Standard заявив, що він більше не зацікавлений у «великих фільмах».
«Мені подобається Лос-Анджелес, в мене тут багато друзів, як і вдома. Коли ти молодий, і тобі пропонують грати у великих фільмах, здається, що це справжній успіх. Більш мудра та зріла версія мене самого знає, що це насправді не те, в чому я зацікавлений».
Також актор зізнався, що він ніколи не хотів приєднуватися до світу соцмереж, цінуючи своє приватне життя.

Статьи по теме