UA
RU

Зірка “Гри престолів” Мейсі Вільямс взяла участь в благодійному концерті  #SlavaUkraini

Редагувати переклад

Акторка запросила своїх впливових друзів та шанувальників для збору коштів.

Весь світ підтримує Україну як може. Так, наприклад, Мейсі Вільямс, яка більш відома нам як Арія Старк із “Гри престолів” взяла участь у благодійному концерті, який пройшов у Лондоні.

Зірка “Гри престолів” Мейсі Вільямс взяла участь в благодійному концерті  #SlavaUkraini-Фото 1

Instagram/@maisie_williams

Напередодні концерту, який пройшов 22 березня, знаменитість опублікувала пост на своїй сторінці в Інстаграм, де закликала своїх друзів приєднатися до нею на концерті  #SlavaUkraini, який був організований для підтримки українців у цей скрутний час. Він відбувся в Королівському фестивальному залі.

Я рада приєднатися до стількох чудових артистів та активістів в сьогоднішній акції #SlavaUkraini. Приходьте та долучайтесь до нас в знак солідарності з народом України на спеціально організованому вечорі музики та поезії. Всі зібрані кошти будуть передані Комітету по надзвичайним ситуаціям,

— написала Мейси Вільямс.

Читайте також: Підтримати Україну через міжнародний фонд «Червоний хрест»

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Southbank Centre (@southbankcentre)

Після того, як пройшов благодійний вечір на офіційному його акаунті з’явилась інформація стосовно того, як все відбувалось. Організатори повідомили, що все пройшло на найкращому рівні і зібрали достатню кількість грошей.

Минулої ночі ми слухали, стояли та співали на знак солідарності з нашими братами та сестрами України. Дякуємо всім меценатам та виконавцям, як у Лондоні, так і в Україні, які приділили свій час, талант та слова – зібрались разом на цей емоційний та потужний вечір #StandWithUkraine #SlavaUkraini,

– говориться у повідомленні.

Статьи по теме