“Я – Чак Басс” – цим усе сказано.
Останній епізод культового серіалу “Пліткарка” вийшов майже 10 років тому, але індустрія розваг все ще божеволіє за улюбленими героями, і навіть готує продовження фільму. Тим часом відомий британський актор Ед Вествік, який запам’ятався саме завдяки ролі у кінолегенді, бере якнайбільше з колишньої популярності.
І так, чутки правдиві: Чак Басс дійсно повертається … Нехай і всього на одну коротку мить. У понеділок Ед роздратував майже мільйон своїх передплатників коротким спогадом часів “Пліткарки”. Вествік повторив культову фразу з поп-хіту. Образ багатого, розбещеного хлопця з низьким рівнем моральності вдався йому знову на славу.
“Tik-Tok, скажіть, ви дійсно дивилися “Пліткарку” і не зізналися мені в цьому”, – почав свій відеозвернення відомий 33-річний актор. У процесі запису відео набрало понад три з половиною мільйони лайків.
Читай також: Золотий Глобус, BAFTA та Оскар: як змінюватися кінопремії у 2021 році.
У короткому ролику актор з’являється у знаковому для свого персонажа серіалу костюмі-трійці синього відтінку та із зачесаним назад волоссям у стилі Чарльза Басса.
“Я закликаю вас перепостити відео, скориставшись хештегом #StitchEd, щоб я міг побачити ваші підписки, і відреагувати на деякі найулюбленіші», — додав Вествік у підписі до ролика.
Пройшло більше восьми років з того часу, як в ефір вийшов останній епізод популярної підліткової драми про групу друзів з елітної школи Манхеттена, але фанатам не доведеться довго чекати, поки HBO Макс наносить останні штрихи оновленої “Пліткарки”. Звичайно, на глядачів чекає зовсім новий акторський склад героїв.
Минулого місяця фанати знову відчули смак хорошого життя на прев’ю зображень, що показують нових учнів школи Констанс Біллард для дівчаток та школи Святого Юди для хлопчиків. Саме ці місця стали основною локацією для зйомки історії про Серену. ван дер Вудсен (Блейк Лайвлі), Блер Волдорф (Лейтон Містер), Дена Хамфрі (Пенн) Беджлі), Нейта Арчібальда (Чейс Кроуфорд) та Чака Басс.
Виверт Вествіка використовує поточну тенденцію в соціальних мережах, пропонуючи користувачам продемонструвати свої знання з різних питань, не заявляючи явно про свій авторитет. Наприклад, у відповідь на запит адміністрації губернатора один із мешканців Нью-Йорка стверджував, що вони «стоять у черзі» — чітко нью-йоркська фраза. (До того ж жителі Нью-Йорка багато часу проводять в очікуванні…дива).