
“10 Блогерят”: хто із зірок – вбивця? Дивіться офіційний трейлер
Провокативна історія, що досліджує небезпеку хейту та публічного осуду через призму чорного гумору
Фільм “10 Блогерят” скоро з’явиться на екранах. Поки можна переглянути трейлер нової української комедії з елементами чорного гумору.

“10 Блогерят”
Вийшов офіційний трейлер комедії “10 Блогерят” – провокативної історії про хейт, соцмережі та культуру публічного осуду.
“10 Блогерят”: новий фільм
Зірки
У центрі сюжету – десять зірок, які грають самих себе. Серед них:
- акторка Ольга Сумська,
- актор Вячеслав Довженко,
- актор Олексій Вертинський,
- актор Тарас Цимбалюк,
- актор, блогер, майстер комедійних ролей Арам Арзуманян,
- блогерка Кенді Суперстар,
- артистка і інфлюенсерка Olya Shelby,
- ветеран і громадський діяч Олександр Терен,
- українська реп-діва alyona alyona,
- порноакторка і волонтерка Джозефіна Джексон.
Сюжет
За сюжетом, герої опиняються замкненими на знімальному майданчику. Водночас невідомий запускає безжальну гру: кожні 10 хвилин онлайн-аудиторія голосує, хто стане наступною жертвою. Спершу все виглядає як чергова шоу-бізнесова витівка, але ситуація швидко стає небезпечною.
Актори прокоментували нову стрічку. Арам Арзуманян заявив, що це – найдинамічніша екшн-комедія, у якій він грав. Олександр Терен зізнався, що здійснилася його мрія знятись у кіно. А Ольга Сумська розповіла про головну ідею, що хейт вбиває по-справжньому:
“Іноді здається, що ми живемо у світі, де любов між людьми зникла. Заздрість, ненависть і байдужість заполонили простір навколо. Хейт шириться й набирає сили. Люди, здається, втратили толерантність і почуття міри. Наш фільм покликаний нагадати: ненависть, яка живе всередині суспільства – це справжній вбивця. Це отрута, яку люди самі вживають. Ми хочемо, щоб глядачі через це кіно згадали про себе, зазирнули всередину і, можливо, знайшли там щось світле й тепле”.
Зйомки, саундтрек і дата прем’єри
Зйомки стрічки стартували у липні 2025 року. Основна частина проходила у павільйонах Universal Studio – найбільшої інтер’єрної студії в Україні та Східній Європі. Головний саундтрек до стрічки написала реперка та авторка пісень alyona alyona. Музику до фільму створює український інді-виконавець Рома Бахарєв (Bahroma).
Автор ідеї, сценарист та продюсер фільму – Олександр Щур, відомий за роботами “Я, Ти, Він, Вона”, “Буча” та проєктами студії “Квартал 95”.
Всеукраїнська прем’єра фільму відбудеться 16 жовтня 2025 року.
Фото: “10 Блогерят”
Більше від
- ADAM: “Таку як є”, “Повільно” та інші емоційні пісні гурту
- Нові серіали грудня 2025: «Фолаут», «Емілі в Парижі» та інші яскраві прем’єри
- На знак вдячності: усі військові зможуть безкоштовно подивитися фільм “Ти – космос” 6 грудня
- «Очі дівочі»: нова романтична премʼєра від TAYANNA
- Легендарна Ізабель Юппер у стрічці «Найбагатша жінка світу»