
Хайден Панеттьєрі про післяпологову депресію
Кохана Володимира Кличка, Хайден Панеттьєрі розповіла, що пережила післяпологову депресію.
Під час телепередачі Live! with Kelly and Michael Хайден Панеттьєрі зізналася, що розуміє жінок, які зіткнулися з післяпологовою депресією:
Багато хто проходить через це. Дехто відчуває неприязнь до своєї дитини, хочуть нашкодити їй. Я не мав таких почуттів. Але ви навіть не уявляєте, який спектр емоцій жінка відчуває після пологів. Про це слід говорити. Нові мами повинні розуміти, що вони не одні, – сказала Панеттьєрі.
Дехто вважає, що післяпологової депресії не існує, — додала 25-річна актриса. Але цей стан жінка не в змозі контролювати, їй потрібна підтримка та турбота.
Нагадаємо, що з постнатальною депресією стикаються сім із десяти жінок. Кожна друга з них депресія протікає у важкій формі. У цих випадках допомоги психолога та підтримки близьких людей може виявитися недостатньо, і лікарі рекомендують прийом антидепресантів.
Читайте також: Анджеліна Джолі: «У мене настала менопауза»
Більше від
- Кирило Парастаєв про дебют у романтичній комедії «Випробувальний термін», шлях зі сцени у кіно та мистецтво бути собою
- Як український «Щедрик» завоював світ і став символом Різдва
- Фатальна пристрасть та зникнення: трилер «Острови», який став хітом Берлінале
- Справжні зірки сяють попри всі блекаути: чому Threads досі обговорює київський концерт Макса Барських
- Для сніжного настрою: 6 фільмів з ідеальною зимою