
Культовий серіал “Альф” отримає продовження
Шанувальник інопланетного чудика з Мелмака, тремтіть!
Студія Warner Bros. анонсувала повернення чергового культового серіалу минулого. Слідом за «Зачарованими» та «Баффі» студія взялася за сімейним ситком «Альф», у якого з’явиться продовження.
Проект знаходиться на ранній стадії, так що ні сценариста, ні режисера чи кастингу новий «Альф» ще не має. Відомо лише, що за задумом творців Альфа відправлять у якусь нову сім’ю, пристосовуватися до світу, що змінився за пару десятиліть з відсутності дружелюбного волохатого прибульця. Що з цього вийде – дізнаємось пізніше.
Нагадаємо, американський комедійний серіал вийшов на екрани 1986 року. Лялькою, що зображує Альфа, під час зйомок керував сам творець серіалу Пол Фаско, він і озвучував інопланетянина. У кількох серіях, у кадрах, де Альф видно повне зростання, його роль виконував актор-ліліпут Міхай Месарош.
Більше від
- «Бріджертони» — 4: про кого новий сезон, хто зіграє головні ролі, перший трейлер та дата релізу
- «Танці з зірками. Рух до життя»: Руся Данілкіна, Наталка Денисенко, Павло Текучев та інші учасники про інтенсивну підготовку, внутрішні трансформації та благодійну мету
- «Щедрик» у Вестмінстерському абатстві: український хор заспівав у різдвяному зверненні короля Чарльза III
- Особистий букліст: 5 книжок, які радить Даша Астаф’єва
- 6 нових різдвяних фільмів Netflix, які варто подивитися на свята