
У Тімоті Шаламе роман із новою дівчиною
Після ізоляції та тривалих стосунків із донькою Джонні Деппа 24-річний актор розпочав новий роман.

Здається, ще недавно ми читали новини про розставання Тімоті Шаламе та старшої доньки Джонні Деппа Лілі-Роуз, але актор не гаяв часу. Після тривалого карантину зірка фільмів “Назви мене своїм ім’ям”, “Король” та “Маленькі жінки” поїхав відпочивати з компанією в Мексиці, місті Кабо-Сан-Лукас.
Читайте також: Тімоті Шаламе та Лілі-Роуз Депп розлучилися
Папараці помітили актора в оточенні кількох дівчат, для яких він був готовий заспівати серенаду з гітарою в руках, а потім зняли поцілунок Тімоті з однією з супутниць.

Як виявилося пізніше, це колега Тімоті Шаламе, мексиканська актриса Ейса Гонсалес. Окрім ролей у кіно в Мексиці та США 30-річна Ейса співає, її дебютний альбом 2009 року був дуже популярним.
В одному з останніх інтерв’ю Тімоті Шаламе розповідав, що вільний після двох років стосунків із Лілі-Роуз Депп, але тепер, мабуть, його серце знову зайняте. Пара не підтверджувала стосунки офіційно, але поцілунки біля басейну промовистіші за слова.
Більше від
- Кирило Парастаєв про дебют у романтичній комедії «Випробувальний термін», шлях зі сцени у кіно та мистецтво бути собою
- Як український «Щедрик» завоював світ і став символом Різдва
- Фатальна пристрасть та зникнення: трилер «Острови», який став хітом Берлінале
- Справжні зірки сяють попри всі блекаути: чому Threads досі обговорює київський концерт Макса Барських
- Для сніжного настрою: 6 фільмів з ідеальною зимою