15 крутих речей лавандового кольору

Готуємося до похмурих осінніх днів! 

15 крутих речей лавандового кольору-Фото 1

Якщо ви слідкуєте за тим, що відбувається на світових модних подіумах, то погодитесь із нами, що цієї осені фаворитом серед кольорів буде один з найкрасивіших відтінків фіолетового — лавандовий. Такі бренди, як Tom Ford, Rodarte та The Row активно зверталися до цього кольору у своїх останніх колекціях (і це лише частина будинків моди, яка з прихильністю поставилася до лаванди!). Хоча фаворити у сфері моди змінюються кожного сезону, пастельні кольори в останні роки зберігають свої позиції. До речі, ви можете довіритись смаку відомих фешионіст та створювати total looks, або додавати лише одну деталь гардеробу кольору лаванди. 

Цей ніжний контраст і свіжість найкраще досягаються за допомогою модних деталей, таких як сумка, прикраси для волосся або взуття. Відтінок лаванди досить спокійний для модних маніфестів, але досить яскравий, щоб забарвити сірі будні. Він чудово «товаришує» з яскравими тонами, наприклад, рожевим та червоним, хоча ми більше любимо приглушені комбінації кольорів. 


Читайте також: 15 БАЗОВЫХ ВЕЩЕЙ ДЛЯ ЛЮБИТЕЛЬНИЦ МИНИМАЛИЗМА

Якщо ви вважаєте, що лавандовий, як і всі інші пастельні відтінки, призначений лише для весняно-літнього сезону, то ми будемо з вами сперечатися! Колір лаванди чудово функціонує як підсилювач настрою у дощові осінні дні.

Про популярність пастельних кольорів в осінній період свідчать образи фешионіст з тижнів моди. Ми в захваті від їхніх суконь та блейзерів у цьому ніжному відтінку фіолетового. Однак вам самим вирішувати, як носити цей хіт-колір! (Ми все ж підготували для вас міні-інструкцію з декількома крутими комбінаціями і вартими уваги речами кольору лаванди).  

Комбінація №1

15 крутих речей лавандового кольору-Фото 2

Що придбати:

[product_gallery id=163792]


Комбінація №2

15 крутих речей лавандового кольору-Фото 3

Що придбати:

[product_gallery id=163801]

Комбінація №3

15 крутих речей лавандового кольору-Фото 4

Що придбати:

[product_gallery id=163807]

Комбінація №4

15 крутих речей лавандового кольору-Фото 5

Що придбати:

[product_gallery id=163813]

Комбінація №5

15 крутих речей лавандового кольору-Фото 6

Що придбати:

[product_gallery id=163818]

Статьи по теме
x