UA
RU

29 червня відбулася одна з найбільш дивовижних прем’єр цього року — VIRSKY SHOW

Редагувати переклад

За 80 років свого існування, Національний заслужений академічний ансамбль танцю імені Павла Вірського, яким керує Генеральний директор — художній керівник, Герой України, народний артист України Мирослав Вантух, виконав десятки тисяч танцювальних номерів, встиг підкорити мільйони сердець і прославити нашу країну на весь світ.

29 червня відбулася одна з найбільш дивовижних прем’єр цього року — VIRSKY SHOW-Фото 1

Тепер відточені рухи і потужна енергетика стали ще більш захопливими, славнозвісний колектив представив новий проєкт VIRSKY SHOW — народні танці в обрамленні сучасних технологій!

Разом з колективом проєкт у життя втілив Денис Стульников — режисер-постановник та хореограф концертів, лайв-перформансів і кліпів провідних артистів України: Світлани Лободи, MONATIK, Время и Стекло, Quest Pistols Show, Lida Lee та багатьох інших. Саме він був постановником легендарного концерту Дмитра Монатіка у НСК «Олімпійський» і тепер готує для вас світлове шоу, яке заслуговує світової уваги.

29 червня відбулася одна з найбільш дивовижних прем’єр цього року — VIRSKY SHOW-Фото 2

Почесними гостями шоу стали: прем’єр -міністр України -Денис Шмигаль, міністр фінансів – Сергій Марченко, народні депутати України — Максим Ткаченко, Володимир Гевко, Денис Монастрський, артисти 95 кварталу, Микола Баграєв (ТАВР), Ярослав Малий (гурт «Мачете»), Віка (гурт «НеАнгели») і багато інших.

29 червня відбулася одна з найбільш дивовижних прем’єр цього року — VIRSKY SHOW-Фото 3

Читай также: Олександра Токарева + ARTUP представляє серію хустинок із зображенням акваралей

29 червня відбулася одна з найбільш дивовижних прем’єр цього року — VIRSKY SHOW-Фото 4

Гості прем’єри VIRSKY SHOW, побачили всю самобутність, силу й красу українського народу на власні очі. Українська естетика у кожному танці! Колорит у кожному русі!

29 червня відбулася одна з найбільш дивовижних прем’єр цього року — VIRSKY SHOW-Фото 5

29 червня відбулася одна з найбільш дивовижних прем’єр цього року — VIRSKY SHOW-Фото 6

Прем’єр — міністр України — Денис Шмигаль. Очільник Уряду висловив своє захоплення: «Збереження та примноження культурної спадщини є невід’ємною частиною розвитку держави. Радий, що в Україні є такі колективи, як Національний заслужений академічний ансамбль танцю України імені Павла Вірського.

Відвідали його виступ у Національному центрі «Український дім». Впевнений, ансамбль продовжить успішно популяризувати українське хореографічне мистецтво у світі».

29 червня відбулася одна з найбільш дивовижних прем’єр цього року — VIRSKY SHOW-Фото 7

Проєкт реалізувався у співпраці з Національним центром «Український дім» за ініціативою народного депутата України, Максима Ткаченко.

VIRSKY SHOW — шоу, це гордість за Україну та надбання народу! (31 червня та 1 липня можна ще побачити шоу на власні очі в Національному центрі «Український дім»).

Статьи по теме