UA
  RU

  Нова колекція FROLOV SPRING 2023 — LOVE HURTS

  Редагувати переклад
  Відправною точкою настрою нової колекції FROLOV є серце. Проте не лише, як орган, який символізує світле кохання. Але й серце — як орган, який переживає й сум, біль, переродження, лють, силу і найсильніші емоції, які здатна відчути людина. Суміш емоцій і відчуттів, які зараз переживає креативний директор бренду Іван Фролов і більшість українців.

   Frolov 61

  На думку Фролова, найкраще символізує нову колекцію FROLOV — кастет, який розробив художник Вова Воротньов: «Для колекції LOVE HURTS я розробив кастет, який існує в вигляді декоративних прикрас та реального об’єкту. Це неможливий кастет, яким не можна завдати удару, не скалічивши себе. Також це свого роду посилання на дадаїстську роботу Ман Рея «Le Cadeau» («Подарунок») 1921 року у вигляді праски з цвяхами». 

   Frolov 2

  Frolov 1
    
  Frolov 6

  Frolov 13
   
  Frolov 12

  В LOVE HURTS Іван Фролов знаходить нові форми та кольори, не притаманні для бренду. Декольте корсетних суконь та корсетів приймають форму розбитого серця. Бюстгальтер та трусики перетворюються в банти. З’являється новий орнамент авторства Вови Воротньова, який складається з декількох фігур — серця, тризуба та козацького хреста. Спідниці стають об’ємними. А паєтки додають виробам нового блиску.

  Також колекція LOVE HURTS є першою, в якій FROLOV використовує виключно кристали Swarovski®. Тепер FROLOV — це перший український бренд, що став Swarovski® ingredient brand partner.

  Frolov 3

     

  Frolov 7

  Frolov 17

  Frolov 15

  Frolov 14

  Діджитал-показ колекції транслювався в прямому ефірі під час заходу Kyiv Art and Fashion Days у Нью-Йорку, де LOVE HURTS також була презентована фізично. Цього сезону FROLOV також покаже нову колекцію під час Міланського та Паризького тижнів моди. З детальним розкладом заходів можна ознайомитися тут.

  Читайте також: ПРОМО-ФІЛЬМ ДО ВЕСІЛЬНОЇ ЛІНІЇ FROLOV УВІЙШОВ ДО ШОРТ-ЛИСТА BOLTON FILM FESTIVAL 2022 

  Статьи по теме