Рівно 25 років тому світ отримав Інтернет у тому вигляді, в якому ми його знаємо та використовуємо зараз. Суспільство не уявляє життя без онлайну, миттєвих повідомлень та інших атрибутів прогресу. Проте можливості мережі не обмежуються лише новинами та швидким спілкуванням. При правильному застосуванні в Інтернеті можна добре заробляти. І як це робиться.
1. Пишіть у блог
Всі знають, що на блозі можна непогано заробляти, але не кожен розуміє, як це робиться. Секрет простий: створюйте більше справді гарного контенту на цікаві теми та люди разом із рекламодавцями та, власне, грошима до вас потягнуться.
2. Створюйте сайти
Цій майстерності доведеться повчитися, але вона того варта. Можна розробляти як дизайн, а й писати код. За ці послуги у світі інформаційних технологій готові непогано платити.
3. Заведіть канал на YouTube
На власних оглядах косметики, одягу чи гаджетів, рецептах та комплексах вправ теж можна заробляти. Головне – дотримуватися того ж правила про цінний контент і не забувати про просування. Якщо лічильники переглядів ваших записів будуть досить великими, доходи від реклами не забаряться.
4. Зробіть ставку на мобільні програми
Експерти кажуть, що зовсім скоро весь Інтернет, так чи інакше, перекочує до додатків. Їх розробка – непросте заняття, яке потребує знань, досвіду та скіллів. Але результат обіцяє бути вражаючим.
5. Згадайте про хобі
Ринок електронної комерції вже дуже скоро наздожене за показниками ефективності ринок «реальної» торгівлі. Завдяки Інтернету можна вільно продавати свої handmade іграшки або прикраси. При цьому клієнтська база не буде обмежена лише однією країною. З тим самим успіхом у мережі можна викладати, наприклад, іноземні мови або готувати студентів до іспитів.
6. Використовуйте фотобанки
Якщо красиві фотографії – ваш коник, то ви можете непогано заробляти на продажі фото. Вивчіть пропозиції різних фотобанків та стартуйте. Крім того, нічого не заважає продавати свої фотографії із Instagram.
7. SMM
Просування у соціальних мережах у великій ціні для бізнесу та компаній, які хочуть виходити на онлайн-рівень. Для цього просто потрібні майстри, які вміють шукати підходи до аудиторії. Якщо ви знаєте, що таке ціна за клік і чим охоплення відрізняється від залучення, подумайте про SMM.
8. Стати фрілансером
Сьогодні в Інтернеті функціонують безліч майданчиків, що є сполучною ланкою між замовниками та фрілансерами, готовими брати замовлення. Якщо ви, наприклад, непогано пишете, можна виконати кілька завдань із копірайтингу та спробувати свої сили. Важливий бонус: фріланс можна успішно поєднувати з основним місцем роботи.
Фото: Gettyimages