8 затишних образів для весняної прогулянки

Поки весь світ замкнений на карантин у зв'язку зі стрімким розповсюдженнням COVID-19, ми можемо лише мріяти про затишну прогулянку весняним парком або за містом.
[caption id="attachment_586584" align="alignnone" width="980"]Prada Marie Claire На фото: сорочка, спідниця, черевики, все - PRADA; сережки, ALIGHIERI[/caption]

Ми закликаємо вас залишатися вдома і не полишати помешкання без крайньої потреби, щоб не наражати на небезпеку себе, членів вашої родини та оточуючих. Якщо ви не продовжуєте активно працювати вдома і у вас зараз з'явилось багато вільного часу, його можна використати з користю. Наприклад, зайнятися ревізією власного гардеробу та продумати образи на новий сезон. Ми впевнені, що багатьом речам можна подарувати нове життя, особливо в контексті світового тренду на розумне споживання.

Читайте також: УКРАИНСКИЙ БРЕНД WILDWOOD ЗАЯВИЛ О ВЫПУСКЕ ЗАЩИТНЫХ МАСОК

А для натхнення публікуємо fashion-зйомку Marie Claire, яку ми створили кілька тижнів тому у чудовому англійському Девоні. Ми щиро сподіваємося, що ці образи стануть вам у пригоді. 

 

[caption id="attachment_586603" align="alignnone" width="652"]Miu Miu Marie Claire На фото: сорочка, шорти, ремінь, все - MIU MIU; намиста, ALIGHIERI[/caption] [caption id="attachment_586602" align="alignnone" width="652"]Marni Marie Claire На фото: сорочка, жакет, спідниця, сережки, все - MARNI; черевики, JIMMY CHOO; кільця, ALIGHIERI[/caption] [caption id="attachment_586601" align="alignnone" width="652"]Jil Sander На фото: топ, спідниця, черевики, все - JIL SANDER[/caption] [caption id="attachment_586600" align="alignnone" width="652"]Christian Dior Marie Claire На фото: сорочка, спідниця, пончо, браслет, сережки, все - CHRISTIAN DIOR; черевики, GRENSON[/caption] [caption id="attachment_586599" align="alignnone" width="652"]Chanel Marie Claire На фото: сорочка, жакет, брюки, плащ, все - CHANEL[/caption] [caption id="attachment_586598" align="alignnone" width="652"]Celine Marie Claire На фото: сорочка, жакет, все - CELINE BY HEDI SLIMANE[/caption] [caption id="attachment_586597" align="alignnone" width="652"]Cecilie Bahnsen Marie Claire На фото: плаття, CECELIE BAHNSEN, черевики, GRENSON[/caption]

 

Фото: Tiffany Mumford; стиль: Grace Wright; Модель: Lorena Marques

Статьи по теме
Читайте также