UA
RU

Act.1 представив літній дроп повсякденних речей SS21 Contact

Act.1 представив літній дроп повсякденних речей SS21 Contact, що названо за однойменними науково-фантастичними книгою та стрічкою. Як і завжди акцент зроблено на лаконічності та функціональності. Бренд випускає речі, строк служб яких не обмежується одним сезоном або трендами. Тематично же дроп присвячено нашому перманентному бажанню контакту та пошуку позаземного життя. За час карантину, як ніколи раніше, людство відчуло необхідність зв’язку та спілкування. Людина, як соціальна істота, завжди прагне близькості. А як вид, ми тепер шукаємо і сусідів у всесвіті. Дані роздуми бренд відобразив в принтах.

Act.1 представив літній дроп повсякденних речей SS21 Contact-Фото 1

Act.1 представив літній дроп повсякденних речей SS21 Contact-Фото 2

Act.1 представив літній дроп повсякденних речей SS21 Contact-Фото 3

Act.1 представив літній дроп повсякденних речей SS21 Contact-Фото 4

У дроп увійшли легкі футболки та топи з 100% бавовни. Футболка Pale Blue Dot містить принт відомої фотографії Землі у вигляді маленької точки, що відображена на відстані 6 млрд км, та цитати Карла Сагана. Також футболки з принтом 6EQUJ5 Signal, який відсилає до отриманого астрофізиками в 1977 р. радіосигналу, найбільш схожому на позаземне походження. Сет із куртки-анорака, що повністю розстібається, та штанів трансформерів, які можна перетворити на шорти. Хлопкові штани та шорти із швами артикуляції. Літня рубашка з патерном із фотографій, що було відправлено на космічному зонді Вояджер у межгалактичний простір. Також шорти для плавання. 

Act.1 представив літній дроп повсякденних речей SS21 Contact-Фото 5

Act.1 представив літній дроп повсякденних речей SS21 Contact-Фото 6

Act.1 представив літній дроп повсякденних речей SS21 Contact-Фото 7

Act.1 представив літній дроп повсякденних речей SS21 Contact-Фото 8

Читай также: Леди-ночь: Кейт Миддлтон вновь повторила образ принцессы Дианы 

Речі доповнені патчами, зовнішньо схожими на магніт — універсальний символ єднання. З аксесуарів бренд представив ремені на магнітній застібці та панами з регульованим розміром. Бренд виступає за помірне споживання.

Як і Карл Саган в Act.1 впевнені, що нам слід бути уважними один до одного та “берегти блідо-блакитну точку — наш єдиний будинок”.

Статьи по теме