UA
  RU

  AI met a woman – початок нової ери TTSWTRS

  Редагувати переклад
  Український бренд TTSWTRS продовжує досліджувати тему майбутнього та природу енергії. Нова колекція — роздум команди про те, яким був би результат зустрічі штучного інтелекту з жінкою. За версією бренду, історія закінчується неминучим тріумфом останньої. Колекція доступна у просторах TTSWTRS, а також у AR-вимірюванні у найбільшому міжнародному рітейлері цифрового одягу DRESSX.

  TTSWTRS 4


  У новій колекції TTSWTRS змоделювали момент зустрічі штучного інтелекту із сучасною жінкою. На думку команди, джерело сили жінки настільки сильне, що штучний інтелект не може з цим впоратися: від нього залишається лише слід у вигляді силуетів та принтів на одязі. А жінка, наділена вмінням вбирати в себе все найкраще і вдосконалюватися, лише стає сильнішою, створюючи нові форми і сенси. Саме ці роздуми лягли основою колекції AI met a woman.

  У новій колекції дизайнерка Анна Осмєхіна відповідає на питання, хто така жінка TTSWTRS. Кожен елемент лінійки розкриває різні риси портрета Жінки — у всіх її можливих формах та втіленнях. Героїня TTSWTRS інтуїтивна, одночасно вишукана та безстрашна: звідси брючний костюм із тілесним принтом на внутрішній стороні та переосмислення класичних чорних суконь через роботизовані деталі.


  TTSWTRS 9

  TTSWTRS 7

  TTSWTRS 6


  TTSWTRS 5

  TTSWTRS 1

  Героїня TTSWTRS складна, непередбачувана та суперечлива: колекція транслює це через одяг із чорної глянцевої шкіри з принтами, натхненними штучним інтелектом, які контрастують із елегантними мереживними елементами. Вона поєднує силу і чутливість — ці якості знайшли відображення в принті на комбінезонах, легінсах, топах і сукнях, які були створені у співпраці з 3D-художником Таймуром Акбаром Ханом. Концептуальний художник із Пакистану працює з науковою фантастикою, роботами та матеріалами майбутнього.  TTSWTRS вірять, що людям дуже важливо довіряти і приділяти увагу собі та власним ресурсам, перемігши одержимість ідеєю штучного інтелекту, адже в людських умах та серцях закладено величезну силу та потенціал, які не можна недооцінювати.

  TTSWTRS 3


  TTSWTRS 2

  TTSWTRS 8

  TTSWTRS


  «Я вважаю, що жінки мають якусь космічну енергію і можуть з її допомогою підкорити світ. Але вони самі обирають використовувати її для творення. Ми настільки одержимі ідеєю штучного інтелекту, що часто забуваємо про власні сили та потенціал. Через AI met a Woman ми в TTSWTRS нагадуємо про те, що ніколи не варто недооцінювати силу Людства», — каже Анна Осмєхіна про ідею, що лежить в основі нової колекції.

  Колекція включає цифрові прототипи, створені в найбільшому міжнародному рітейлері цифрового одягу DRESSX.

  Фото надала пресслужба

  Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТЬ: АННА ОСМЄХІНА, ДИЗАЙНЕРКА

  Статьи по теме