UA
RU

AI met a woman – початок нової ери TTSWTRS

Редагувати переклад
Український бренд TTSWTRS продовжує досліджувати тему майбутнього та природу енергії. Нова колекція — роздум команди про те, яким був би результат зустрічі штучного інтелекту з жінкою. За версією бренду, історія закінчується неминучим тріумфом останньої. Колекція доступна у просторах TTSWTRS, а також у AR-вимірюванні у найбільшому міжнародному рітейлері цифрового одягу DRESSX.

TTSWTRS 4

У новій колекції TTSWTRS змоделювали момент зустрічі штучного інтелекту із сучасною жінкою. На думку команди, джерело сили жінки настільки сильне, що штучний інтелект не може з цим впоратися: від нього залишається лише слід у вигляді силуетів та принтів на одязі. А жінка, наділена вмінням вбирати в себе все найкраще і вдосконалюватися, лише стає сильнішою, створюючи нові форми і сенси. Саме ці роздуми лягли основою колекції AI met a woman.

У новій колекції дизайнерка Анна Осмєхіна відповідає на питання, хто така жінка TTSWTRS. Кожен елемент лінійки розкриває різні риси портрета Жінки — у всіх її можливих формах та втіленнях. Героїня TTSWTRS інтуїтивна, одночасно вишукана та безстрашна: звідси брючний костюм із тілесним принтом на внутрішній стороні та переосмислення класичних чорних суконь через роботизовані деталі.

TTSWTRS 9

TTSWTRS 7

TTSWTRS 6

TTSWTRS 5

TTSWTRS 1

Героїня TTSWTRS складна, непередбачувана та суперечлива: колекція транслює це через одяг із чорної глянцевої шкіри з принтами, натхненними штучним інтелектом, які контрастують із елегантними мереживними елементами. Вона поєднує силу і чутливість — ці якості знайшли відображення в принті на комбінезонах, легінсах, топах і сукнях, які були створені у співпраці з 3D-художником Таймуром Акбаром Ханом. Концептуальний художник із Пакистану працює з науковою фантастикою, роботами та матеріалами майбутнього.

TTSWTRS вірять, що людям дуже важливо довіряти і приділяти увагу собі та власним ресурсам, перемігши одержимість ідеєю штучного інтелекту, адже в людських умах та серцях закладено величезну силу та потенціал, які не можна недооцінювати.

TTSWTRS 3

TTSWTRS 2

TTSWTRS 8

TTSWTRS

«Я вважаю, що жінки мають якусь космічну енергію і можуть з її допомогою підкорити світ. Але вони самі обирають використовувати її для творення. Ми настільки одержимі ідеєю штучного інтелекту, що часто забуваємо про власні сили та потенціал. Через AI met a Woman ми в TTSWTRS нагадуємо про те, що ніколи не варто недооцінювати силу Людства», — каже Анна Осмєхіна про ідею, що лежить в основі нової колекції.

Колекція включає цифрові прототипи, створені в найбільшому міжнародному рітейлері цифрового одягу DRESSX.

Фото надала пресслужба

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТЬ: АННА ОСМЄХІНА, ДИЗАЙНЕРКА

Статьи по теме