Аксесуари поза часом: колекція взуття і сумок WILLO

WILLO – новий український бренд, який з’явився на запит отримати прості, стильні і водночас акцентні аксесуари. Головна особливість сумок та взуття – універсальність та актуальність поза часом. Разом з тим у кожну колекцію інтегрують моделі з трендовими деталями. Це можливість створити базовий гардероб, не ігноруючи актуальні фешн-тенденції.

Аксесуари поза часом: колекція взуття і сумок WILLO-Фото 1

“Ми мріяли створити власний бренд багато років. Додайте до цього бажання розвиватися, ентузіазм і схильність до ризику. Так і народився WILLO. Кожна річ бренду – це можливість підкреслити власну ідентичність, обирати зручні та універсальні сумки і взуття, які водночас стають акцентом образу. Наші речі відображають характер, настрій та уподобання кожної жінки”, – зазначає Альона Єфименко.

Розробляючи бренд, засновники зосередились на якості, комфорті та базових кольорах. Це формула, яка дає змогу створювати аксесуари поза часом, адже тренди проходять швидко, а дійсно ціннісні речі залишаються актуальними завжди. Разом з тим поряд з базовими моделями, WILLO випускають лімітовані колекції, до яких входять трендові моделі та кольори, щоб кожна жінка могла обрати саме свою.

Аксесуари поза часом: колекція взуття і сумок WILLO-Фото 2

Аксесуари поза часом: колекція взуття і сумок WILLO-Фото 3

Аксесуари поза часом: колекція взуття і сумок WILLO-Фото 4

До дебютної колекції WILLO увійшли сумки в трьох кольорах – бургунді, чорний та бежевий, а також актуальна сумка хобо в шоколадному та карамельному відтінках. За тренд у цьому дропі відповідає мінісумка, яка з легкістю вмістить телефон і стане додатковим акцентом образу.

У лінійці взуття зосередилися на актуальних зараз базових моделях балеток, слінгбеків та босоніжок, а також в дропі знайдете моделі із трендової сітки. 

Аксесуари поза часом: колекція взуття і сумок WILLO-Фото 5

Аксесуари поза часом: колекція взуття і сумок WILLO-Фото 6

Аксесуари поза часом: колекція взуття і сумок WILLO-Фото 7

Аксесуари поза часом: колекція взуття і сумок WILLO-Фото 8

Читайте також: ЗІБРАНІСТЬ ТА РОЗСЛАБЛЕНІСТЬ У ЛІТНІЙ КОЛЕКЦІЇ KATIMO 

Статьи по теме