UA
RU

Актор Джонатан Бейлі став амбасадором Omega

Редагувати переклад

Зірка серіалу «Бріджертони» Джонатан Бейлі став амбасадором Omega. Актор представлятиме годинники швейцарської компанії.

Актор Джонатан Бейлі амбасадор Omega

Джонатан Бейлі приєднався до зіркової команди Omega. Ці швейцарські годинники рекламують Джордж Клуні, Едді Редмейн, Зої Кравіц

Британський актор представляє годинник Aqua Terra. Ця модель — данина морській спадщині Omega. Дизайн годинників натхнений вітрильниками. У новій колекції покращено популярні функції і обновлено механізми. Годинники мають сертифікат Швейцарського федерального інституту метрології. 

Джонатан Бейлі радіє співпраці:

«Я дуже радий приєднатися до сім’ї Omega не лише через їхню відданість своїй справі, але й через дух креативності, доброзичливості та геніальності. Цей дух притаманний команді і тому, як вони працюють».

Президент і головний виконавчий директор Omega Рейнальд Ешліманн розповів, чому компанія обрала Бейлі в якості амбасадора:

«Він наполегливо працював, щоб заслужити своє місце на світовій арені. І надалі продовжує розвиватися. Ці цінності відповідають нашим цінностям. Ми пишаємося тим, що Джонатан Бейлі у нашій родині».

Джонатан Бейлі найбільш відомий роллю Ентоні Бріджертона у популярному серіалі Netflix «Бріджертони». Він — лауреат премії Лоуренса Олів’є за роль у постановці Вест-Енду «Компанія».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Omega

Читайте також: У BURBERRY — НОВИЙ АМБАСАДОР З КИТАЮ