UA
RU

Алессандро Мікеле став новим креативним директором Valentino

Редагувати переклад

Алессандро Мікеле став новим креативним директором італійського Модного дому Valentino. Він змінив П’єрпаоло Піччолі, який минулого тижня залишив цю посаду.

Алессандро Мікеле новий креативний директор Valentino

Чутки підтвердилися: Алессандро Мікеле очолив Valentino. Він змінив П’єрпаоло Піччолі, який минулого тижня залишив посаду креативного директора італійського Модного дому. Першим робочим днем нового креативного директора стане 2 квітня. Свою першу колекцію для Valentino Алессандро Мікеле представить під час Паризького тижня моди у вересні цього року. Це буде колекція сезону Весна-Літо 2025.

«Для мене неймовірна честь бути прийнятим у Valentino. Я відчуваю надзвичайну радість і величезну відповідальність приєднатися до Модного дому, де слово «краса» викарбовано на колективній історії. Створеного з характерною елегантністю, вишуканістю та надзвичайною грацією. Моя перша думка — про цю історію: до багатства культурної та символічної спадщини. До почуття дива, яке вона постійно породжує. До дорогоцінної ідентичності, наданої засновниками — Валентино Гаравані та Джанкарло Джамметті. Ці посилання завжди були для мене важливим джерелом натхнення. І я збираюся восхваляти цей вплив через власну інтерпретацію та творче бачення», — заявив Алессандро Мікеле.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Fabio Lovino

Читайте також: ЗАК ПОЗЕН — НОВИЙ КРЕАТИВНИЙ ДИРЕКТОР GAP І OLD NAVY

Статьи по теме