
“Моє особисте дякую”: мати Андре Тана в рекламі ювілейної колекції “МАМА”
Присвята всім матерям України
Андре Тан святкує 25 років у моді і з цієї нагоди вийшла лімітована колекція “МАМА”. Обличчям колекції стала мама дизайнера.

Колекція “МАМА” присвячена найріднішій людині.
Колекція Andre Tan “МАМА” – історія любові, вдячності та натхнення. Вона присвячена найріднішій людині. Колекція стала особистим зізнанням Андре Тана у любові до своєї матері Вікторії.

Мама Андре Тана Вікторія стала обличчям нової колекції.
Вікторія знялась у рекламній кампанії. Вона представила головні образи. Як зазначили у бренді, кожна річ передає риси жінки, що уособлює силу, ніжність і любов – саме ті цінності, з яких починався творчий шлях дизайнера:
“Це присвята всім матерям України. Тим, хто щодня тримає на собі світ, дарує підтримку, тепло і віру навіть у найважчі часи. Це не просто одяг – це пам’ять, ніжність і вдячність, зашиті у кожен шов”.

У колекції – ключові елементи сучасного жіночого гардеробу.
До лінії увійшли ключові елементи сучасного жіночого гардеробу. Це жакети, жилети, корсети, брюки, денім, спідниці, сукні-кейпи та пальта. Вони створені для жінок, у яких поєднуються сила і м’якість, впевненість і любов.

Ця колекція – особисте “дякую” мамі.
“Ця колекція – моє особисте “дякую” мамі та всім мамам світу. Вона про любов, яка формує наше життя і залишається з нами назавжди. Коли я пішов на курси крою та шиття, мені було десять. Я був наймолодшим у групі. Після вивчення сорока базових швів нам дали перше завдання – пошити спідницю. І я одразу вирішив, що вона буде для мами. Для жінки, яка дала мені життя”, – розповів Андре Тан.
Цей проєкт став частиною ювілейних святкувань бренду.





Фото: Andre Tan