UA
RU

Andre Tan представив колекцію домашнього текстилю

Редагувати переклад
Український дизайнер Андре Тан представив колаборацію з провідним виробником домашнього текстилю Sound Sleep. Результатом спільної роботи стала стильна колекція постільної білизни, пледів, подушок та масок для сну з авторськими принтами Andre Tan. За допомогою інноваційної техніки фотодруку на тканини нанесено реалістичні зображення Марса, космічних метеоритів та пальмового листя.

Андре Тан 5

Кожен принт має свою назву: «Я знаю секрет», «Ранок на Мальдівах», «Космічний зв’язок», «Розкішна ніч», «Чоловіки з Марса», «Список бажань». За кожною назвою стоїть ціла історія. Так, наприклад, команда бренду описує ефектний червоно-чорний комплект: «У стосунках головне – не мовчати. Обійми за плечі, поцілуй і скажи: «Я тебе кохаю…» І не має значення, хто з вас скаже це першим».

«Створення колекції для дому – моя давня мрія. І цього року вона здійснилась завдяки бренду Sound Sleep. При роботі над колекцією я керувався тими ж принципами, що й при створенні одягу, адже у гарному комплекті постільної білизни, як і в дизайнерській сукні, важливу роль відіграють матеріали, кольори та фактури.

Андре Тан 8

Андре Тан 6

Андре Тан 4

Андре Тан 7

Андре Тан

Андре Тан 3

Особливу увагу ми приділили принтам. Це не якісь абстрактні малюнки. Я хотів, щоб у кожному комплекті зчитувався настрій: іронічний чи еротичний, заспокійливий чи навпаки, збуджуючий. Словом, у колекції Sound Sleep by Andre Tan свій ідеальний комплект білизни знайдуть як шанувальники стильного мінімалізму, так і поціновувачі розкоші», – каже Андре.

«За останні кілька років значно зріс інтерес споживачів до теми дому. Ми бачимо красиві інтер’єри в кіно та серіалах, в Instagram та Pinterest і починаємо облаштовувати свої квартири з огляду на модні тренди. Тому починаючи роботу над новою колекцією домашнього текстилю, ми вирішили звернутися до fashion-дизайнера, який зміг би подивитися на звичні речі під новим кутом. Коли Андре показав нам перші ескізи, ми зрозуміли, що не помилилися! Це відрізняється від усього, що зараз є на українському ринку», – розповідають власники Sound Sleep Наталія та Віталій Кіченко

«Лінійку постільної білизни доповнюють стильні аксесуари для подорожей: дорожні подушки та маски для сну. Тепер навіть під час тривалого переїзду чи перельоту можна почуватися справжньою іконою стилю», – каже партнер Sound Sleep Анастасія Гриценко.

Фото надала пресслужба

Читайте також: МОДНЫЙ СЮЖЕТ: РАЗГОВОР С УКРАИНСКИМИ ДИЗАЙНЕРАМИ НА ЯЗЫКЕ ОРИГИНАЛА — КРИСТИНА БОБКОВА, БРЕНД BOBKOVA

Статьи по теме