UA
RU

Анджеліна Джолі відкриває модний бренд Atelier Jolie

Лауреатка двох премій «Оскар» Анджеліна Джолі відкриває власний fashion-бренд Atelier Jolie. І це не буде звичайний Модний дім.

Анджеліна Джолі відкриває модний бренд Atelier Jolie

Про відкриття власного модного бренда Atelier Jolie Анджеліна Джолі заявила в Instagram, наголосив, що це буде колектив, де кожен зможе творити:

«Atelier Jolie — це місце, де творчі люди можуть співпрацювати з кваліфікованими кравцями, закрійниками і ремісниками з усього світу. Це моя вдячність та повага до кравців і майстрів, з якими я працювала протягом багатьох років. А також бажання використовувати високоякісні вінтажні тканини. І розвивати самовираження».

Яким буде Atelier Jolie

Анджеліна Джолі відкриває модний бренд Atelier Jolie

Із заяви стає зрозумілим, що Atelier Jolie буде справжнім ательє, де кожен бажаючий зможе втілити у життя власні ідеї. В цьому клієнтам допоможуть висококваліфіковані фахівці. А одяг пошиють із вінтажних тканин — тож новий бізнес буде і модним, і сталим. 

На думку Джолі, головна ідея бренда полягає в тому, що кожна людина — творча особистість:

«Творити може кожен. Чому ж тоді ми прагнемо дизайнерських етикеток? Навіщо просто купувати дизайн іншої людини, коли можна створити самому? Ми всі можемо збирати, цінувати та піддаватися впливу інших дизайнерів. Але найвища форма самовираження — і, я вважаю, найвеселіша — це творити для себе».

Анджеліна Джолі переконалася з власного досвіду, що краще співпрацювати не з дизайнерами, а с кравцями. Дизайнери лише розробляють ескізи, а шиють інші люди. І найприкріше, що кравці залишаються в тіні. Тож колектив Atelier Jolie складатиметься саме з кравців, які й стануть зірковою командою. Проте головними зірками будуть клієнти, які матимуть можливість створювати власні дизайни і відкривати свої таланти. 

Анджеліна Джолі відкриває модний бренд Atelier Jolie

В ательє використовуватимуться лише залишки, якісні вінтажні матеріали і сток. Тут можна буде відремонтувати або переробити предмети зі своєї шафи, дати нове життя речам, які ви хотіли викинути. Також Джолі планує собрати різноманітну команду, надавати роботу біженцям і не зважати на соціально-економічне походження людей, яких найматиме. Atelier Jolie розпочне роботу восени 2023 року. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Atelier Jolie

Читайте також: РИТА ОРА ЗАПУСКАЕТ SUSTAINABLE БРЕНД СПОРТИВНОЙ ОДЕЖДЫ

 

Статьи по теме