“Бережичі” – новий бренд прапорів із авторськими зображеннями українських культурних кодів

Редагувати переклад

“Бережичі” – бренд прапорів із авторським зображенням українських культурних кодів. Проєкт використовує образи, що добре знайомі кожному українцю з самого дитинства, майже на генетичному рівні. Прапори “Бережичі” – це дивовижне переплетіння енергії добра, любові та світла, закарбоване в особливих та дуже самодостатніх символах, кожен з яких несе свій сенс: Древо Життя – метафоричне зображення Всесвіту та зв’язку поколінь, Берегиня-Оранта – уособлення Батьківщини, Козак Мамай – незламний воїн, Лелека – рідний край, Дідух – різдвяний оберег, Сонях – найніжніше українське сонце, Вінок – символ слави та перемоги.

“Бережичі” – новий бренд прапорів із авторськими зображеннями українських культурних кодів-Фото 1

Бренд надихався стародавньою традицією прапорців, що добре відома серед народів Гімалайських гір. Головна ідея прапорців там – розповсюджувати добру енергію в просторі, довіряти прапорцям молитву та найзаповітніші слова – мрії, бажання, прагнення: “На відміну від тибетців або непальців, ми не пишемо на прапорцях молитви,  але ми малюємо “культурні коди” –  образи,  які на генетичному рівні знайомі кожному українцю. Так ми нагадуємо собі і світу дітьми якої прекрасної і світлої культури ми є. Ми будемо дуже раді, якщо українці будуть дарувати “Бережичі” один одному і маємо велику надію що наші “Бережичі” також будуть нагадувати про Україну тим, хто зараз далеко, кого війна розсіяла по світу, адже “де б тільки у світі не билося українське серце- там є Україна”, – розповідає Олександр Стеколенко, режисер, автор всіх ілюстрацій бренду, співзасновник “Бережичей”.

“Бережичі” – новий бренд прапорів із авторськими зображеннями українських культурних кодів-Фото 2

Бренд воліє дати нове сучасне бачення українських  культурних кодів, об’єднати українців навколо нашої надзвичайно багатої спадщини, і всім разом створювати енергію добра і світла, де б ми не були. “Бережичі” – це  форма і зміст оновленого коду. В простоті викладу, доступності вираження – ця сила звʼязку з нашим корінням стається, навіть, поза словами. “Бережичі” саме про це. Ти бачиш і відчуваєш, як через зовнішнє (в нашому випадку це прапор), можна просто, легко, очевидно, гідно відчути, хто я є і звідки. Ця інформація, наче мʼяка сила, огортає увагою, глибинним розумінням і лагідно торкається сутності. Там, де ми всі про одне. Про Мир, Кохання, Повагу, Щастя, Ресурси, Радість” – розповідає Дар’я Соколовська, авторка проєкту Willna, співзасновниця “Бережичей”.

 

“Бережичі” – ідеальний подарунок для себе, друзів, близьких та коханих. Ними можна прикрасити дім, улюблену місцину на природі, взяти з собою у далеку і не дуже мандрівку. Через “Бережичі” можна показати світу красу нашої культури, познайомити світ з нею. Бренд впевнений, що світ відгукнеться, адже “Де б тільки у світі не билося українське серце – там є Україна”.

“Бережичі” – новий бренд прапорів із авторськими зображеннями українських культурних кодів-Фото 3

Наразі прапори “Бережичі” представлені у двох варіаціях: кольорова гірлянда з 7 прапорців з білою контурною ілюстрацією та біла гірлянда з 7 прапорців з кольоровою контурною ілюстрацією – так, щоб кожен міг знайти свій прапорець, незалежно від того, що більше до вподоби: мінімалізм чи щедре майоріння кольорів. Прапорці виготовленні з натуральної бавовни та натуральних барвників.

Вартість набору “Бережичі” – 599 грн.

Вони доступні до придбання на сайті willna.ua, або у фізичному просторі Willna в Києві за адресою (вул. Кожум’яцька, 20г).

Частина коштів з продажу йде на підтримку добровольчого батальйону парамедиків “Госпітальєри”.

 

 


 

Про “Бережичі”

“Бережичі” [берегти життя] – бренд прапорів із авторським зображенням українських культурних кодів. Ми використовуємо образи, що добре знайомі кожному українцю з самого дитинства, майже на генетичному рівні. Наші прапори – це дивовижне переплетіння енергії добра, любові та світла, закарбоване в особливих та дуже самодостатніх символах, кожен з яких несе свій сенс: Древо Життя – метафоричне зображення Всесвіту та зв’язку поколінь, Берегиня-Оранта – уособлення Батьківщини, Козак Мамай – незламний воїн, Лелека – рідний край, Дідух – різдвяний оберег, Сонях – найніжніше українське сонце, Вінок – символ слави та перемоги.

Частина коштів з продажу прапорів йде на підтримку добровольчого батальйону парамедиків “Госпітальєри”.