UA
RU

BEVZA NFT арт-ініціатива: Заради впізнаваності українських митців на артсцені світу

Редагувати переклад

BEVZA представляє безпрецедентну NFT-ініціативу, націлену на розширення можливостей українських митців і підвищення впізнаваності локальної сучасної артсцени у світі. Стрімке розповсюдження явища NFT та його помітний вплив на світ мистецтва сьогодні потребує особливих дій і негайних реакцій з боку представників креативних професій. Тому BEVZA в особі креативної директорки бренду Світлани Бевзи виступає як куратор проєкту задля зосередження уваги на перспективних молодих талантах і вже відомих українських митцях та їх популяризації на міжнародному рівні.

“Я щиро вірю, що в нашій країні є багато талантів — художників, скульпторів, фотографів, які потребують представлення у світі. Вони абсолютно точно заслуговують на увагу міжнародної артспільноти і на такий самий рівень ліквідності, як і їх колеги з інших країн. А NFT — це інноваційний спосіб зробити їх впізнаваними і сприяти можливості підвищення цін на їх роботи”, — говорить Світлана Бевза. 

BEVZA NFT арт-ініціатива: Заради впізнаваності українських митців на артсцені світу-Фото 1

В рамках проєкту Світлана Бевза періодично обиратиме роботи з колекції художника та анонсуватиме їх в медіа та соціальних мережах бренду BEVZA. Юридичну і технічну підтримку здійснює Eterna Law — провідна європейська юридична фірма, яка обслуговує міжнародних клієнтів з усіх юридичних питань, включаючи криптовалюти і цифрові активи, фінансові технології та електронну комерцію, технології розподіленої бухгалтерської книги і смартконтракти, ICO і ITO, а також інтернет і цифрові медіа.

Читай также: Том Холланд показал романтическое селфи с Зендая в ее 25-й день рождения 

“Ми знаходимося в авангарді правових розробок і є надійним партнером нової ери бізнесу і пов’язаних з ним технологій. Крім того, наша компанія представляє інтереси людей креативних професій в просуванні українського сучасного і цифрового мистецтва у всьому світі”, — говорить керуючий партнер Eterna Law Андрій Астапов.

BEVZA NFT арт-ініціатива: Заради впізнаваності українських митців на артсцені світу-Фото 2

Для старту NFT-ініціативи Світлана обрала Машу Реву, одну з найпомітніших представників артсцени зі своїм унікальним і впізнаваним стилем. Маша Рева вже брала участь у гучних проєктах у сфері моди і мистецтва, включаючи зйомку для книги бренду Jacquemus ‘Marseille Je T’aime’, декорації для показу Rodebjer і принти для бренду Rachel Comey. Попри те, що про роботи художниці писала авторитетна світова преса, бренд BEVZA прагне звернути ще більше уваги міжнародних галеристів, аукціонів і колекціонерів до діяльності Маші Реви.

“Для мене участь у цьому проєкті — перший досвід такого роду і одночасно експеримент. Хоча я прихильник особистого контакту між глядачами і моїми роботами, думаю, NFT — це ефективний механізм популяризації мистецтва і зокрема українського мистецтва. Мені би хотілося, щоб у майбутньому роботи українських художників частіше купували колекціонери”, — говорить Маша Рева. 

Перший лот буде доступний на аукціоні до 23:55 за київським часом 15-го вересня. 

Статьи по теме