Я люблю подорожі та до початку епідемії, наприклад, мені вдавалося відвідати 11 країн на рік, поєднуючи все це з реалізацією масштабних проектів. Але нещодавно відзначила невтішну дату: рівно рік, як я перебуваю в очікуванні поїздок. Звичайно, складно згадувати насичене пригодами життя «до», тому що подорожі – це не лише зміна «картинки», а й пошук і себе, і своїх творчих кордонів.
Так до мене прийшло розуміння того, що потрібно практикувати «внутрішній» туризм – коли на кілька днів їдеш до іншого району міста чи іншого регіону країни (втеча до моря до Одеси або ідеальна подорож до Карпат, наприклад).
Але я мав експеримент – відчути себе гостею вже в рідному місті.
Зібравши валізу, акуратно розклавши косметику та приладдя у зручні косметички Natureal, які унеможливлюють пошкодження цінних баночок під час переміщення, я ретельно продумала розклад та плани на вихідні, щоб зображати з себе туриста, який опинився в улюбленій мною частині міста – на Подолі.
Подорож була спланована якраз у розпал підготовки до виходу весняного номера Marie Claire Україна. І тому мені потрібно було перезавантажитися і екстрено привести себе до ладу (і не лише зовні).
Я багато років практикую йогу, а нещодавно до основних занять додала ще й трансцендентну медитацію, яку активно пропагує Девід Лінч. Тому для мене було важливо, щоб моя локація дозволила мені займатися, не відволікаючись на зовнішній шум, адже медитація спрямована на очищення та перемикання думок, а також зниження стресу і розкриття потенціалу своїх розумових здібностей для знаходження неординарних ідей і рішень. За досягнення внутрішнього балансу відповідали практики та улюблена книга про Тибет, яку мені привіз друг із Лхаси. З нею дуже легко було поринути у подорож однією з найкрасивіших куточків світу. А комфорт та максимальне занурення у практику гарантував BURSA hotel. Для мене це був ідеальний варіант сучасного, спокійного та ізольованого відпочинку в центрі міста.
Я встигла оцінити нове меню у ресторані Supra. Різотто з артишоками виявилося навіть кращим, ніж те, що я пробувала в Італії. Ресторан можуть відвідати не лише гості готелю, а й усі охочі. Тобто туристам нескладно познайомитися з місцевими жителями та відчути місцевий колорит.
У бібліотеці з чудовою добіркою сучасної та класичної літератури можна залишитися надовго. Я вибрала гадання на улюблених творах класиків (завжди так роблю, бачачи знайому книгу). І зазначила, що було б чудово повернутися в це місце з моїм книжковим клубом Bookclan.Спочатку я планувала відвідати камерний кінотеатр «Кіно42», але вирішила, що подорож до гаспарівського Парижа не розслабить мене, а швидше навпаки. І потім подумала, що «Кіно42» можна відвідати і будь-якого іншого дня (цім привілеєм я дуже часто користуюся і без того).
На той момент я вже досить здригнулася і тому вирішила повернутися в номер, де на мене вже чекали гарячий чай і тепла ванна.
Якби мені довелося вибрати слово, яке найкраще мене характеризує зараз, то я сказала б «баланс». Для мене воно – втілення гармонії внутрішнього та зовнішнього світу, екологічні стосунки та ментальна чистота. Мені складно досягти балансу та ресурсного стану, коли я втомилася або давно не приділяла уваги собі та тілу. Тому до мого розкладу входили не тільки читання, медитація та прогулянка, а й домашні СПА-процедури із застосуванням косметики Natureal.
Мені подобається, коли бренди відповідально ставляться до свого бізнесу та продукту, який виробляють. Мінімалізм – це нова розкіш для мене. Намагаюсь ретельно вивчати історію та цінності будь-якого бренду, і якщо у нас трапляється perfect match, то я стаю їх відданим клієнтом надовго. Так сталося і з Natureal. Мене підкупило те, що це сімейний бізнес, а його засновники особисто займаються розробкою та апробацією продуктів, намагаючись вирішити наші з вами проблеми, тому що вони також з ними стикалися неодноразово. Приміром, було з набором косметичок для подорожей. Не знайшовши ідеальних, вони створили їх самостійно, адже саме так і з’являються легендарні продукти.
Мене приваблює ще й той факт, що бренд створений не лише з турботою про жінок, а й довкілля. При виробництві їх кейсів для косметики використовується екошкіра, а вся продукція не тестується на тваринах.
З собою у мене були тревел-набір доглядової косметики та саші з різними видами продуктів. Ванна з молоком та сіллю, пелюстки троянд та волошок – про що ще можна мріяти? Очистивши шкіру запашним скрабом, я легко уявила себе на Балі.
Особливе задоволення для мене – догляд за волоссям. Більшість продуктів на моєму столику – це засоби для волосся. І бренд Natureal у цьому випадку – найкраще рішення, адже вони не лише успішно справляються зі своїми функціями (шампунь – очищення, а кондиціонер – зволоження), але й мають абсолютно неймовірний запах, а також тішать око.
Моя маленька подорож на Поділ виявилося великим відкриттям самої себе. Я зуміла відновитися внутрішньо і зовні, приділити такий цінний час своєму тілу та здоров’ю, а також відкрити абсолютно приголомшливу річ: межі та бар’єри існують тільки у нас у голові, і дуже важливо завжди тримати їх відкритими!
Фотограф Ліза Приходько