UA
RU

Бомбери, карго і силуетні сукні: бренд WKMF представив колекцію Internal comfort

Редагувати переклад
Український бренд WKMF випустив нову колекцію Internal Сomfort сезону весна-літо 2023. Натхнення шукали у внутрішньому стані людини. Тому головний акцент в колекції – на комфорті та відчутті спокою, якого останнім часом усім так не вистачає. 

Бомбери, карго і силуетні сукні: бренд WKMF представив колекцію Internal comfort-Фото 1

“Ми віримо, що тільки внутрішнім спокоєм ми можемо транслювати світу справжніх себе та бути чесними у власному виборі. Саме тому ретельно підбирали тканини та текстури для колекції, щоб внутрішній комфорт доповнювався зовнішнім та допомагав ділитись та наповнювати ним інших щодня. Незалежно від того, на тобі комфортний маскулінний бомбер чи легка невагома сукня”, – коментує засновниця і дизайнерка бренду WKMF Катерина Захараш.

У новій колекції представлені карго і бомбери, затишні светри, лонгсліви та легкі сукні. Умовно колекцію розділили на два сезони. Перший – весна. Це одяг, який легко поєднується між собою для створення зручних щоденних образів. Наприклад, костюм з бомбером чи лонгсліви, які вдало міксуються з карго. А також незмінний бестселлер бренду WKMF – силуетні в’язані сукні та светри. Другий – літо. До цього дропу входять легкі сукні з анімалістичним та квітковим принтами, які відповідають трендам нового сезону. 

Бомбери, карго і силуетні сукні: бренд WKMF представив колекцію Internal comfort-Фото 2

Бомбери, карго і силуетні сукні: бренд WKMF представив колекцію Internal comfort-Фото 3

Бомбери, карго і силуетні сукні: бренд WKMF представив колекцію Internal comfort-Фото 4

Бомбери, карго і силуетні сукні: бренд WKMF представив колекцію Internal comfort-Фото 5

У колекції WKMF враховують нові тренди, але незмінною залишається якість виробів. Традиційно багато уваги приділяють деталям, тканинам та пряжі, які закуповують в італійських виробників. Тож у колекції Internal Сomfort переважають  меринос, вовна та віскоза. 

Кожен виріб колекції відповідає різним настроям та станам. Можна підбирати одяг відповідно до події, дня чи внутрішніх відчуттів. Тут дизайнерка бренду пропонує різні рішення з кольорами та силуетами. До прикладу, в колекції представлені в’язані сукні з вирізом на спині та більш легкі моделі з зав’язками, які можна по-різному обіграти. Завдяки деталям в одязі він легко трансформується під ваш зріст чи поєднання з іншим одягом. До прикладу, широкі карго можна регулювати, граючись з резинкою. 

Бомбери, карго і силуетні сукні: бренд WKMF представив колекцію Internal comfort-Фото 6
   
Бомбери, карго і силуетні сукні: бренд WKMF представив колекцію Internal comfort-Фото 7

Бомбери, карго і силуетні сукні: бренд WKMF представив колекцію Internal comfort-Фото 8
   
Бомбери, карго і силуетні сукні: бренд WKMF представив колекцію Internal comfort-Фото 9
  
Бомбери, карго і силуетні сукні: бренд WKMF представив колекцію Internal comfort-Фото 10

Читайте також: КВІТКОВИЙ ПРИНТ, КЛАСИЧНІ КОСТЮМИ, ПРИКРАШЕНІ БРОШКАМИ У ВИГЛЯДІ ХРИЗАНТЕМ ТА ТРОЯНД: НОВА КОЛЕКЦІЯ MY X MY 

Статьи по теме