Born to Influence: Бренд одягу Queenfluence представив нову колекцію

Редагувати переклад

Український бренд жіночого одягу родом із Харкова Queenfluence презентує перший дроп після ребрендингу — раніше його знали як 19store. Відтепер засновники Queenfluence, натхненні жіночою силою та запалом, створюють одяг, що дарує відчуття безмежної впевненості та мотивує диктувати власні правила.

Born to Influence: Бренд одягу Queenfluence представив нову колекцію-Фото 1

Бестселерами бренду є боді та топи, на чому і акцентували дизайнери в цей раз. Вкорочені, зі збірками, з відкритою спиною чи мереживні — вони створені, аби кожна мала змогу транслювати свій настрій крізь одяг.

Born to Influence: Бренд одягу Queenfluence представив нову колекцію-Фото 2

Born to Influence: Бренд одягу Queenfluence представив нову колекцію-Фото 3

Справжнім стейтментом стали сітчасті боді чорного кольору з грайливими вирізами на плечах. Провокативні та палкі, вони ніби говорять “Queenfluence – правила встановлюєш ти”.

Born to Influence: Бренд одягу Queenfluence представив нову колекцію-Фото 4

Born to Influence: Бренд одягу Queenfluence представив нову колекцію-Фото 5

Також до колекції увійшли сукні, спідниці та штани, що дозволяє приміряти різні настрої щодня. Палітра колекції складається як з класичних кольорів: чорний, білий, шоколадний, так і з яскравих відтінків: червоний, синій, ніжно-рожевий.

Читайте також: АРХІТЕКТУРНІ СИЛУЕТИ ТА КУЛЬТУРНІ КОДИ ЛЕМКІВ: НОВА КОЛЕКЦІЯ KHYZHA ВІД PODYH

Головною ідеєю Queenfluence є те, що жінки самостійно впливають на тренди, слідуючи власному баченню, а його місія — створювати одяг, що не обмежує, а навпаки надихає бути активною, сміливою та пристрасною — творити власний influence. Переглянути та придбати колекцію можна на офіційному сайті бренду та на їх сторінці в Instagram.

Статьи по теме