Спецпроекты now:

Бренд DASHA BASHKEVICH представляє кампанію літньої колекціїБренд DASHA BASHKEVICH представляє кампанію літньої колекціїБренд DASHA BASHKEVICH представляє кампанію літньої колекції
Мода

Бренд DASHA BASHKEVICH представляє кампанію літньої колекції

Take me to Ukraine – літо у розпалі!

Бренд DASHA BASHKEVICH представляє кампанію літньої колекції. Місцем зйомки став палац роду Остен-Сакенів. Навіть перебуваючи у забутті, старовинний маєток, а саме те, що від нього залишилось: фасадна стіна та залишки веж надихають й досі. Таким чином, творці рекламної кампанії, привертають увагу до тих місць та споруд, які ми не помічаємо в вирі повсякденності.

Читайте також: Яркий тренд: «самодельные» аксессуары из бисера на лето 2020

На противагу руїнам, що потребують реставрації, в кадрах — квітуча жіночність, як основний акцент бренду. Лінія поколінь, шана роду та почуття поваги до традицій втілені в реальних образах. У зйомках взяли участь сама дизайнерка та її родина по жіночій лінії: бабуся, мама та сестра.

Одяг від Dasha Bashkevich створений, щоб зробити життя сучасних дівчат та жінок комфортним за будь-яких обставин без зміни планів. Ділові, на перший погляд костюми, за допомогою аксесуарів швидко перетворюються на вечірні, речі з деніму здатні створювати самостійні та особливі образи, незамінні oversize костюми та романтичні і водночас спокусливі блузи — must have цього літа, актуальність яких поза часом. Серед аксесуарів, привертають увагу панами на шляпи інкрустовані камінням.

Літню колекцію бренду Dasha Bashkevich можна замовити онлайн або в шоурумі за адресою: Kyiv, Antonovicha 72.

Продюсер та креативний директор: Valerie Bashinskaya

Фото: J.Luzan @tropicpic 

Модель: Dasha Bashkevich

Макіяж: @m_a_make_up @miss.kate.mua

Одяг: @DashaBashkevich_Design 

Стиліст: Nikolay Novak

  • осень 2020
  • кино
  • MC Brand Influencers x Vichy
Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...