
Бренд DuʼMo представляє нову колекцію «Carry More»
Український бренд DuʼMo презентує нову колекцію «Carry More», логічне продовження своєї філософії форми, усвідомленості та свободи. Бренд звертається до тих, хто обирає ясність замість надлишку, спокій замість поспіху та речі, що органічно працюють у щоденному ритмі життя. Це дизайн, який не змагається за увагу, а утримує її точністю пропорцій, м’якістю ліній і відчуттям присутності.

Колекція «Carry More» народилася з простого, але актуального запиту, мати більше можливостей без перевантаження. Це сумки, які дозволяють брати з собою все необхідне, залишаючись легкими як в образі, так і в тактильному відчутті. Назва колекції підкреслює ключову ідею: «більше», це не про об’єм, а про свободу. Більше простору, більше зручності, більше себе, — зазначає команда бренду.
До капсули увійшли три нові моделі: Essence, Sculp та Magna. Кожна з них по-своєму інтерпретує ідею «нести більше», зберігаючи фірмовий DuʼMo-ритм стриманої елегантності.
Essence, мінімалістичний шопер із витонченою геометрією, створений для днів, коли важлива зібраність і чистота форми без зайвих деталей.
Sculp, модель із перехресною конструкцією, що додає динаміки та характеру. Скульптурна форма, яка відчувається в кожному русі.
Magna, найбільш містка та структурна сумка колекції. Впевнений силует, що поєднує відчуття статусності з щоденною практичністю.
Усі вироби виконані з натуральної шкіри, ретельно відібраної за глибиною кольору, міцністю та тактильними властивостями. Вивірена геометрія, м’яко обтічні лінії та продумана організація внутрішнього простору забезпечують порядок без відчуття надмірності.
Більше від
- Сукні, капелюхи, прикраси і кетс’ют: українські бренди в п’ятому сезоні «Емілі в Парижі»
- Effortless Power Dressing Inside Elsa Boutaric’s Strategic Styling Practice
- Як модно носити шарф чоловіку: 7 способів, щоб миттєво оновити стиль
- Кейт Міддлтон та принц Вільям показали зворушливу різдвяну листівку з дітьми
- Маргарет Кволлі та A$AP Rocky у кадрі: як Мішель Гондрі знімав ролик для Chanel – фото