UA
RU

Бренд KARPOVA презентував зимовий дроп

Редагувати переклад
Колекція «NOT A CLOUDLESS LIFE» українскього бренду KARPOVA – це про наше сьогодення. З якими б складнощами ми не зіштовхнулись, важливо завжди мати свій маяк. Ним можуть бути як власні мрії, близькі люди, так і одяг. Натуральні тканини дарують тепло, деталі підіймають настрій, а сучасні моделі допомагають завжди бути стильними та підкреслювати свою індивідуальність.

Бренд KARPOVA презентував зимовий дроп-Фото 1

Дроп складається з п’яти речей, які здатні зробити зиму найзатишнішим періодом у вашому особистому календарі. Дизайнерка бренду Ірина Карпова надає перевагу натуральним та вінтажним тканинам, підкреслюючи зв’язок з історією. Вона зізнається, що інколи саме тканина стає натхненням для нової моделі.

«Я можу ходити складами, побачити тканину та уявити, який образ та дизайн можна з нею створити. Так виникає справжня любов з першого погляду», – розповідає Ірина.

У дропі такий perfect match стався з теплою мериносовою вовною, витонченою віскозою, розкішною італійською вовною, та іншими матеріалами, які мають чудовий вигляд та не дадуть вам змерзнути цією зимою.

Ірина відобразила в одязі красу наших традицій і людей. Наприклад, «Кожух» схожий на історичний український одяг, але в сучасній інтерпретації. До речі, це ручна робота. Майстриня виготовляє один такий жакет за 39 годин.

Бренд KARPOVA презентував зимовий дроп-Фото 2

Бренд KARPOVA презентував зимовий дроп-Фото 3

А натхненням для пальта «Зося» з віскози стала стильна бабуся з Києва. Воно виглядає мінімалістично, але дуже вишукано та елегантно.

Чорне вовняне пальто нагадує про період 90-х років. Стримано, але зі смаком. Світлі ґудзики на ньому розставляють необхідні акценти.

Утеплене пальто з фігурними деталями наче натякає, що треба не боятись виходити за рамки, а тренч ніби створений для того, щоб нагадати, хто тут королева.

Бренд KARPOVA презентував зимовий дроп-Фото 4

Бренд KARPOVA презентував зимовий дроп-Фото 5

Бренд KARPOVA презентував зимовий дроп-Фото 6

Дроп KARPOVA транслює комфорт та, одночасно, шик. Впустіть їх у своє життя.

Читайте також: PASKAL ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ НОВИЙ ДРОП BÉBÉ 

Статьи по теме