Бренд KSENIASCHNADER презентує колекцію Pre-Spring 2022

В якій дизайнерка Ксенія Шнайдер звертається до універсальної мови почуттів.

Сонячні промені, які проходять крізь листя на деревах, хмари, що рухаються із приголомшливою швидкістю, запах свіжоскошеної трави, зірваний прямо з дерева  фрукт, велосипед, на якому під’їжджаєш до річки, можливість заснути із книгою в руках по обіді, запашний чай та надокучливі комарі. Обпечений на сонці ніс та зішкрябані коліна, простий невипрасуваний одяг, висушене на сонці волосся, змащена маслом скибочка хліба, телевізор, розмова в сусідній кімнаті та вечеря з бабусею. Одна пара шортів на тиждень, одна пара джинсів на літо, дозрілі томати, чайка, що тільки-но пролетіла повз, морозиво, що розтануло, нуль сповіщень та соціальна тиша, надувне ліжко, машина повна піску та пилу, час, що протікає поважно та замріяно — нескінченне літо і блаженство у миттях.

Бренд KSENIASCHNADER презентує колекцію Pre-Spring 2022-Фото 1

Бренд KSENIASCHNADER презентує колекцію Pre-Spring 2022-Фото 2

Бренд KSENIASCHNADER презентує колекцію Pre-Spring 2022-Фото 3

Бренд KSENIASCHNADER презентує колекцію Pre-Spring 2022-Фото 4

Колекція KSENIASCHNAIDER Pre-Spring 2022 – щасливий спогад про літо, наповненого простотою людських насолод. Аби перекласти мову лаконічних почуттів та простих речей на мову одягу, Ксенія використала льон та бавовну, заміксовану із  білим кольором та живими мотивами, додала перероблені трикотаж та в’язані речі, а також дослідила розмаїття деніму-апсайклінг.

Бренд KSENIASCHNADER презентує колекцію Pre-Spring 2022-Фото 5

Бренд KSENIASCHNADER презентує колекцію Pre-Spring 2022-Фото 6

Бренд KSENIASCHNADER презентує колекцію Pre-Spring 2022-Фото 7

Бренд KSENIASCHNADER презентує колекцію Pre-Spring 2022-Фото 8

Бренд KSENIASCHNADER презентує колекцію Pre-Spring 2022-Фото 9

Читай также: Small Talk: актриса Катерина Молчанова про фільм «Ми є, ми поруч»

KSENIASCHNADER  —  київський бренд, відомий своїми незвичними дизайнами із деніму, використанням перероблених матеріалів, а також асиметричними формами, хутром із джинсу та іншими формами апсайклінг-напряму.

Бренд KSENIASCHNAIDER вперше здобув популярність  у всьому світі в 2016 році, коли стало відомо, що бренд вміло використовує матеріали, що є переробленими, та саме їх робить значною частиною колекцій.

Вдягатися в вироби Ксенії Шнайдер вирішують такі закордонні гуру моди як Селін Діон, Кірнан Шипка, Бланка Міро, Пеггі Го, Софі Тернер та інші.

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Статьи по теме