UA
RU

Бренд L.A.B. by Ternovskaya та проект EU4EMBLAS закликають звернути увагу на екологічні проблеми Чорного моря

Редагувати переклад

Море хвилюється… Хвилюється, що вода більше не така прозора, що риби отруюються хімічними речовинами, а дельфіни замість риб часто ловлять викинуте сміття. Море щодня посилає нам тисячі знаків про свої страждання, а ми сліпо сподіваємся, що хтось інший допоможе нашій планеті. До Міжнародного дня Чорного моря український бренд L.A.B. by Ternovskaya своїм особистим прикладом показує, що варто почати з себе – і закликає кожного подбати про нашу природу.

Бренд L.A.B. by Ternovskaya та проект EU4EMBLAS закликають звернути увагу на екологічні проблеми Чорного моря-Фото 1

Бренд L.A.B. by Ternovskaya та проект EU4EMBLAS закликають звернути увагу на екологічні проблеми Чорного моря-Фото 2

Дизайнер Ольга Терновська, яка кожну свою колекцію присвячують любові до навколишнього  середовища і його зв’язку з людиною, до 31 жовтня проводить акцію зі збору коштів на оздоровлення екосистеми Чорного моря і залучення уваги до даної проблеми. Протягом місяця з продажів речей чорного кольору L.A.B. by Ternovskaya виділяють 10% на допомогу нашому морю. Окрім цього, засновниці марки, сестри Ольга та Анастасія впевнені, що кожен може зробити свій внесок, і це не коштує і копійчини. Головна задача їхнього проекту – звернутися до сумління кожного, хто недбало ставиться до питання захисту навколишнього середовища. Тому бренд підготував чек-лист з простими пунктами, які люди мають несвідомо виконувати щоденно на користь природи. І, можливо, переглянувши цей постер, ви вже закарбували у пам’яті важливість поваги до моря, коли знаходитесь на його узбережжі, сортування відходів вдома та діалогу про сучасний стан Чорного моря.

Бренд L.A.B. by Ternovskaya та проект EU4EMBLAS закликають звернути увагу на екологічні проблеми Чорного моря-Фото 3

Бренд L.A.B. by Ternovskaya та проект EU4EMBLAS закликають звернути увагу на екологічні проблеми Чорного моря-Фото 4

Бренд L.A.B. by Ternovskaya та проект EU4EMBLAS закликають звернути увагу на екологічні проблеми Чорного моря-Фото 5

Читай также: Первая коллекция JAXET — бренда инновационных курток с интегрированными технологиями

Кошти, вилучені з продажів у жовтні, будуть направлені в проект EU4EMBLAS (“Європейський Союз задля посилення екологічного моніторингу Чорного моря”), створений за підтримки ЄС та Програми розвитку ООН. Він надає допомогу країнам-партнерам регіону Чорного моря у вирішенні  спільних екологічних проблем та виконанні моніторингу морського довкілля . За даними цього проекту, 83% морського сміття, знайденого в Чорному морі, складає пластик. Кошти від L.A.B. by Ternovskaya волонтери направлять на виготовлення бруківки з неліквідного пластика та облаштування ним дитячих майданчиків.

Бренд L.A.B. by Ternovskaya та проект EU4EMBLAS закликають звернути увагу на екологічні проблеми Чорного моря-Фото 6

Бренд L.A.B. by Ternovskaya та проект EU4EMBLAS закликають звернути увагу на екологічні проблеми Чорного моря-Фото 7

Статьи по теме