Прозоре та невагоме взуття у літній колекції LOOKIE Atelier

Український бренд LOOKIE Atelier випустив нову колекцію прозорого та невагомого взуття. Натхненням став головний матеріал колекції та його властивості — легка та технологічно надміцна сітка, яка водночас виглядає досить тендітною та делікатною зовні. Матеріал чудово адаптується не тільки до мірок стопи, але й до образів та стилю життя. Сітка витримує шалений темп міста й випробування водою та піском, що робить моделі з нової колекції ідеальним літнім взуттям.

Прозоре та невагоме взуття у літній колекції LOOKIE Atelier-Фото 1

«Для нас прозора сітка, яка стала неймовірно популярною в останні роки, є певним відображенням нашого теперішнього стану. У своїй печалі ми стали майже невагомі, прозорі, оголили себе повністю. Проте не втратили своєї краси, сили, напевно, ще більше розквітли. Тому цей тренд прозорості та міцності у взутті дуже імпонує нашому сьогоднішньому психологічному стану», — говорить бренд.

LOOKIE Atelier прагнуть, щоб їхня ера взуття з сітки асоціювалась з легкістю, невагомістю та стійкістю. Жіночою елегантністю та певною безтурботністю, яку ми бережемо всередині не дивлячись ні на що. Саме тому бренд провів знімання нової колекції в улюбленій Одесі, на березі моря в найнапруженіші весняні дні, коли місто потерпало від обстрілів ворогом.

Головна модель колекції — сітчасті ботильйони з багатогранними кристалами, які нагадують морські краплі та пускають сотні сонячних зайчиків, коли світло потрапляє на них. Водночас це сама складна пара дропу — пошив та затяжка котрої займає 12 годин, а вишивка ще 3 години. Саме через таку кропітку роботу всі пари з колекції шиються під замовлення за індивідуальними мірками стопи кожної клієнтки з проміжною приміркою.

Прозоре та невагоме взуття у літній колекції LOOKIE Atelier-Фото 2

Прозоре та невагоме взуття у літній колекції LOOKIE Atelier-Фото 3

Прозоре та невагоме взуття у літній колекції LOOKIE Atelier-Фото 4

До колекції увійшли і бестселери бренду, виконані в нових комбінаціях кольорів: сітчасті балетки Mariyka та туфлі Мері Джейн Polina, елегантні мюлі на підборах Noa. Новий матеріал в цій колекції — чорний гіпюр на прозорій сітці, котрий розроблений в Італії саме для пошиття взуття. Також в колекції представлена перша пара, розроблена на новій колодці, що повторює анатомічну будову стопи — це Мері Джейн Nino.

Прозоре та невагоме взуття у літній колекції LOOKIE Atelier-Фото 5

Прозоре та невагоме взуття у літній колекції LOOKIE Atelier-Фото 6

Прозоре та невагоме взуття у літній колекції LOOKIE Atelier-Фото 7

Читайте також: ТАКТИЛЬНЕ ВІДЧУТТЯ ЛІТНІХ ПРИГОД І НАТХНЕННЯ У КАПСУЛІ ДЛЯ ВІДПУСТКИ ВІД JUNEJULY 

Статьи по теме