Подія відбудеться онлайн 31 березня, початок — о 17:00 за Києвом. Зустріч проходитиме англійською мовою з синхронним перекладом українською. Зареєструватися на захід можна за посиланням. Лекція відбудеться в рамках проєкту “Наука єднання”, який громадська організація STEM is FEM реалізує за підтримки програми “Єднання заради дії”.
Спікерка наголошує: неможливо допомогти людям, які не говорять про складнощі, з якими стикаються. Саме тому вона хоче приділити більшу частину зустрічі спілкуванню з аудиторією — аби присутні могли поділитися тим, що їх турбує, та отримати підтримку і допомогу. Учасники та учасниці зможуть поставити питання під час заходу або ж попередньо додати їх у реєстраційну форму.
Тіль Вайкс — заступниця декана психології та системних наук Інституту психіатрії, психології та неврології. Вона провела наймасовіший урок з ментального здоров’я для 538 студентів — завдяки чому увійшла в Книгу рекордів Гіннеса. Спікерка також вивчає наслідки COVID-19 не лише для фізичного, а й для ментального здоров’я.
Протягом багатьох років спікерка досліджувала реабілітацію людей з важкими психічними захворюваннями. Сьогодні головний напрямок діяльності Тіль Вайкс — допомога людям на шляху до подолання тих проблем з мисленням, що заважають їм одужати.
Проєкт “Наука єднання”, у межах якого проходитиме лекція, створила громадська організація STEM is FEM за підтримки програми “Єднання заради дії”. ГО ініціював засновник Roosh Сергій Токарєв заради популяризації STEM-спеціальностей серед дівчат.
“Сьогодні, коли українцям доводиться жити в постійному стресі, важливо проводити заходи, які б показали, що піклуватися про своє ментальне здоров’я — важливо. А під час групових обговорень учасники розуміють, що вони не самотні, що інші стикаються з такими ж проблемами, як і вони. Тіль Вайкс зможе фахово відповісти на запити аудиторії, адже, крім наукової діяльності, вона ще й є редакторкою Journal of Mental Health, в якому публікуються останні дослідження у галузі психічного здоров’я”, — ділиться координаторка проєктів STEM is FEM та “Наука єднання” Єлізавета Коренко.
Офлайн-зустрічі у рамках проєкту “Наука єднання” відбувались протягом півроку у семи містах України: у Львові, Ужгороді, Чернівцях, Рівному, Полтаві, Хмельницькому та Вінниці. Також регулярно проходили онлайн-зустрічі.
За новинами проєкту можна слідкувати на сторінках STEM is FEM у соцмережах: Facebook та Instagram.