UA
RU

Чоловік говорить: Женя Бернос, співзасновник українського бренда шкіряних аксесуарів Bagllet

Редагувати переклад
Синтез геометричних форм та довершеність ліній — прикмета бренду шкіряних аксесуарів Bagllet. Кампейни бренду порівнюють з кращими фешнсторі знаного естета Тома Форда. Співзасновник бренду Женя Бернос - герой рубрики Marie Claire.

Чоловік говорить: Женя Бернос, співзасновник українського бренда шкіряних аксесуарів Bagllet-Фото 1

Яким повинен бути «справжній чоловік»? 

Я не ділив би по гендеру, а сказав би про людей загалом. Тому, здатність дотримуватись своїх обіцянок, готовність допомогти іншим, емпатія.

Які життєві уроки дали вам батьки?

Я провів більшість частину свого дитинства і юності з дідусем. Він навчив мене багатьом технічним навичкам і життєвим урокам. Багато говорив про ввічливість і повагу до оточуючих, незалежно від віку, досвіду чи досягнень. 

Також навчив мене, що завжди і всюди повинен бути баланс і рівновага.

У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» і «після»?

Поворотних моментів багато, мабуть останнім часом кожен рік вони трапляються. Але перший, який найбільше всього мені запам’ятався — це переїзд у Київ після закінчення Державної льотної академії. Було супер складно, але стрімкий розвиток і найцікавіші часи почалися саме з того моменту.

Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, стосунках?

Мабуть це все про інтерес і цікавість. Круто, коли чимось гориш і щось подобається.

Користуюсь такими моментами на повну, коли хочеться щось створювати і є наснага.

Як вам здається, ви вже знайшли себе? 

Можна сказати, що так, але я весь час пробую щось нове і вчусь. Мені подобається створювати речі, і це не тільки про сумки та аксесуари. Наприклад, мені подобаються лампи, мрію їх робити, але ніяк руки не дійдуть. Ще дуже хочу створювати речі для дому. Отже, напрямок зрозумілий, але в ньому купа розгалужень, тому все цікаво.

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

Радістю, яку я приніс людям. Ніщо не дає стільки енергії, як бачити емоції людини при отриманні речі, яку я створив.

Як виглядає ваш стандартний день?

Кожен день дуже різний, стандартних не буває. Іноді я можу прокинутись о 06.00 ранку, а іноді об 11.00.  Спочатку сніданок, слухаю платівки і йду вигулювати собаку. Два рази на тиждень зранку займаюсь стретчингом.

Часто запрошую друзів на сніданок, це ціла культура. Багато часу проводжу у майстерні, люблю заритися там. Ввечері люблю гуляти.

Чоловік говорить: Женя Бернос, співзасновник українського бренда шкіряних аксесуарів Bagllet-Фото 2

Чоловік говорить: Женя Бернос, співзасновник українського бренда шкіряних аксесуарів Bagllet-Фото 3

Які якості партнера для вас важливі?

Надійність, щоб у будь-який момент можна було розраховувати на людину. Взаємна повага. Чесність.

Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

З неоднозначними поглядами щодо росії і нерозумінням того, що відбувається останніми сторіччями. Людина з радянською ментальністю, яка не розуміє базових речей.

Яка матеріальна річ – найцінніша для вас та чому?

Не можу сказати щось конкретне, але це подарунки. З ними пов’язані чудові емоції і спогади, які збільшують цінність матеріальних речей.

Що ви вважаєте в житті найбільш важливим? Що найменш важливим?

Найбільш важливими у житті є любов і баланс. Без любові не цікаво жити, а без балансу дуже складно. Ще хочу сказати про час, його завжди не вистачає і він є вичерпним ресурсом, тому ставлюсь до нього обережно і з повагою.

Найменш важливими є думка оточуючих. Переймання думкою оточуючих отруює життя і рано чи пізно буде негативно впливати на самооцінку, впевненість у собі і психологічний стан.

Який антивоєнний твір ви вважаєте геніальним?

Дивлячись на світ зараз, я, на жаль, не відчуваю, що геніальні романи Ремарка, Гемінґвея чи Курта Воннегута змінили погляд суспільства на війну. 

Мені відгукується поезія українського письменника М.Вінграновського, де він розкриває абсурдність воєнних подій XX століття і страшні наслідки можливої ядерної війни.

Читайте також: АРХІТЕКТУРНІ ТРАДИЦІЇ КИЇВСЬКОЇ РУСІ СТАЛИ НАТХНЕННЯМ ДЛЯ КОЛЕКЦІЇ BRAMA БРЕНДУ PODYH 

Статьи по теме