UA
RU

Cloud bag або сумка-хмара: Мікротренди

Редагувати переклад
Обираємо найромантичніший аксессуар сезону.

Модні сумки аморфної форми мають назву «сloud bag», дослівно «сумка-хмара». Розпізнати таку можна одразу – по характерних зборках. В такий спосіб, щоб на сумці утворилися глибокі складки і драпіровки, може бути сконструйований і великий клатч, і мікро-сумочка, і видовжена наплічна модель. А отже і вписати цей тренд буде легко у будь-який ваш вихід.

Cloud bag або сумка-хмара: Мікротренди-Фото 1

Braska, 949 грн

Читай также: Ролевые модели: Как создать образ Глории Стайнем из сериала “Миссис Америка”

СУМКА-КАПРИЗ

Літо нагадує, що саме час на дівчачі примхи. Легка мікро-сумочка із шовкової тканини — саме та хмарка, яка набіжить і «не заплаче». Зворушливість такого аксесуару — і в його розмірах, і в наївній манері ховати у вузлик дрібні скарби. Щодо розміру, то давно відомо, що щасливішою почувається жінка, то менша у неї сумочка!

Cloud bag або сумка-хмара: Мікротренди-Фото 2

Braska, 149 грн

СУМКА-ДРУГ

Наплічна сумка м’якої форми декорована вузлом і, на додачу, її принт взято із ситцевої історії. Якщо ви не носите сукенки у квіти, то такий привабливо-місткий аксесуар примирить вас із всюдисущим трендом на мільфльор.  

Cloud bag або сумка-хмара: Мікротренди-Фото 3

Braska, 950 грн

Читай также: Гуманная мода: История стиля “сафари” в лицах

ЕЛЕГАНТНИЙ АВАНГАРД

Драпіровки на грубих матеріалах, з яких шиють сумки, мають приголомшливий ефект. Cloud bag із традиційних шкіри або екошкіри має цілковито визначений статус. До костюма, зібраного за строгими правилами, таке доповнення стане точкою розвороту. Принаймні для ходу думок про вас, як про людину із творчим потенціалом. І, зрештою, драпіровки – це так жіночно!

Cloud bag або сумка-хмара: Мікротренди-Фото 4

Mango, 599 грн

НОСІЇ МОДНОГО КОДУ

Елементи крою «шарпей» можна вписати у кожну стилістику сумок. Головне зробити це таким чином, щоб загальна її форма не постраждала. Так працює універсальна ідея.

Автор: Світлана Власова

Статьи по теме