UA
  RU

  Бренд the COAT представив колекцію створену під час війни

  Редагувати переклад
  10 серпня відбулася друга подія UFW International Season SS23 – український бренд the COAT представив digital fashion фільм у рамках офіційного розкладу подій і презентацій Copenhagen Fashion Week.

  the COAT 8

  Copenhagen Fashion Week та Ukrainian Fashion Week оголосили про партнерство, спрямоване на підтримку модної організації під час війни.

  З настанням 169 дня повномасштабного вторгнення, українська індустрія моди бореться не лише за виживання та мобілізацію, а й за те, щоб продовжувати створювати колекції, щоб розповісти світові про українську стійкість, а також показати українську національну ідентичність через моду.

  У межах партнерства Тижнів моди український бренд the COAT представив колекцію SS23, яка створювалася під ракетами. Нова колекція представлена в кольорах ДНК the COAT з силуетами, принтами і вишивкою, які символізують українські традиції.

  Колекція SS23 передає відчуття самобутності та неповторності української культури. Локація зйомки — Музей у Пирогові — скарб народної архітектури та побуту України під відкритим небом з усіма історико-етнографічними регіонами країни, близько 300 пам’яток і 100 тис. різноманітних експонатів.

  «Ця колекція — моя гучна заява, аби привернути увагу світової індустрії моди до української культури. Це відповідальна місія — гідно представити свою країну», – креативна директорка бренду the COAT Катя Сільченко.

  Що найбільше запам’ятається? Вишуканий топ-бюстьє з ручною вишивкою та міді-спідниця з етнічним декором.

  the COAT 2

  the COAT 1

  the COAT 09

  the COAT 6

  the COAT 4

  Основні кольори колекції – блакитний, блідо-жовтий, бунтівний помаранчевий і ніжний рожевий. Принти нагадують традиційне українське ремесло, краєвиди з польовими квітами України, зберігаючи легкість на рівні жіночності від the COAT .

  Завдяки  партнерству Copenhagen Fashion Week та Ukrainian Fashion Week українські бренди the COAT і TG Botanical представлені у рамках офіційного розкладу подій і презентацій CPHFW: the COAT представили digital fashion фільм, а 11.08 TG Botanical матимуть презентацію.

  the COAT 7

  the COAT 6

  the COAT

  the COAT 5

  Фото — Денис Маноха  , стиль — Євгенія Скварська 

  Читайте також: НАДЯ ДЗЯК ВІДКРИЛА UKRAINIAN FASHION WEEK INTERNATIONAL SEASON SS23

  Статьи по теме