UA
RU

Данський комфорт та затишок у зимовій колекції GERMAN APPAREL

Редагувати переклад

Український бренд GRMN презентує зимову колекцію, в якій поєдналися комфорт, затишок і практичність. Бренд потурбувався про те, щоб ваша зима була тепла та стильна, і розробив повноцінну капсулу, з якої можна зібрати луки, що повністю укомплектують зимовий гардероб. 

Данський комфорт та затишок у зимовій колекції GERMAN APPAREL-Фото 1

В стилістиці apres-ski для життя в місті, та поза ним. 

«Під час роботи над колекцією ми надихалися данським стилем, їхньою культурою і ставленням до комфорту. Ми уявляли, як ви одягаєте наш светр із високим воротом та легінси з шерстяними шкарпетками, придбаними у бабусі в Карпатах. Поверх одягаєте капор і пуховик та насолоджуєтесь зимою, незважаючи на морози», — говорить засновниця бренду Валерія Цимбал.

Данський комфорт та затишок у зимовій колекції GERMAN APPAREL-Фото 2

Колекція включає 3 варіанти верхнього зимового одягу: короткий і подовжений пуховики та довге об’ємне пальто, які GRMN пропонує доповнювати рукавицями й маніжкою. Вперше бренд виготовив верхній одяг із натурального пуху, щоб навіть найлютіша зима минула з комфортом. 

Данський комфорт та затишок у зимовій колекції GERMAN APPAREL-Фото 3

Під верхній одяг German Apparel пропонує одягати віскозні лонгсліви та легінси, і, звичайно, затишні й об’ємні светри з пряжі з шерстю мериноса з високою горловиною, що захистить від найсильніших вітрів. Обираючи кольори для зимової колекції, команда бренду вирішила звернутися до забутих українських назв, щоб повернути їх у нашу культуру мовлення. Так, у капсулі з’явився цинамоновий пуховик, брунатний лонгслів, калиновий светр з косами, багряний капор, блаватний светр та пальто кольору Чорного моря.

Данський комфорт та затишок у зимовій колекції GERMAN APPAREL-Фото 4